Baharda Evini Yenilemek İsteyenlere Ev Eşyası Kredisi Tüm Kampanyalar

Pandemi süreci kapsamında uzun süredir evde olan vatandaşlar, bahar döneminde evini yenilemek isteyebilirler.

Baharda Evini Yenilemek İsteyenlere Ev Eşyası Kredisi Tüm Kampanyalar
Pandemi süreci kapsamında uzun süredir evde olan vatandaşlar, bahar döneminde evini yenilemek isteyebilirler. Bankalar bu süreçte vatandaşlara evlerini yenilemek adına farklı kredi olanakları sunmaya başladılar. Bazı bankalar ihtiyaç kredisi kampanyası ile bu ihtiyaçlara yanıt verirken bazı bankalar doğrudan ev eşyası için kredi sağlıyorlar.

DOĞRUDAN KREDİ OLANAKLARI

Ev eşyasını yenilemek isteyen ancak faiz ödemek istemeyen vatandaşlar için Albaraka Türk Katılım Bankası özel bir finansman sağlıyor. Banka müşterilerin yapacakları ev alışverişleri için finansman imkanı veriyor. Bu kapsamda vatandaşlar beyaz eşya, elektronik eşya, mutfak eşyası, ev dekorasyonu, ev bakım onarımı ve diğer tüm ihtiyaçların tamamına 36 ay vadeli finansman desteği sunuyor. Müşteriler bu ihtiyaçlarını Albaraka Türk Katılım Bankası üzerinden sağlayabilirler. Bunun dışında müşteriler bankanın güncel kar payı oranları ve esnek ödeme planları ile çekmiş oldukları finansmanı geri ödeme şansına sahipler. Albaraka Türk Katılım Bankası eşya finansmanı başvuruları banka şubelerinden doğrudan yapılıyor.

BANKALARIN İHTİYAÇ KREDİSİ ÜZERİNDEN SUNDUKLARI EV EŞYASI KREDİSİ

Çok sayıda banka ev eşyası alımları için ayrı bir kredi sunmuyor. Müşteriler yeni dönemde ev eşyası almak istediklerinde ve kredi kullanacaklarsa bankaların güncel ihtiyaç kredisinden faydalanabilirler.

En Düşük Faiz Oranları

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları son dönemlerde indirimli olarak sunuluyor. Bankalar yüzde 1.44 ve üzeri oranlar ihtiyaç kredisi sağlarken Mart ayı ile birlikte bahar kredileri gelmeye başladı. QNB Finansbank ve İNG Bank müşterilerinin kredi taleplerini diğer bankalara göre daha düşük faiz oranlarıyla karşılıyorlar.

QNB Finansbank müşterilerinin 70 bin TL'ye kadar ihtiyaçlarını online başvuru işlemleri ile karşılıyor. Müşterilerine 3 ay ertelemeli ödeme planı sunan banka bunun dışında aylık gelir durumuna göre ödeme planı oluşturuyor. İNG Bank ise müşterilerinin 50 bin TL'ye kadar olan kredi taleplerine online başvuru yöntemleri ile yanı veriyorlar. İki bankanın güncel faiz oranları ise yüzde 1.39.

DAHA DÜŞÜK FAİZ ORANIYLA ALIŞVERİŞ KREDİSİ

Bankaların bilinmeyen kampanyalarından birisi de alışveriş kredileri. Bankaların online alışveriş siteleri yada firmalarla yapmış oldukları anlaşmalar kapsamında çok düşük faiz oranıyla kredi sağlanıyor. Bazı bankaların bazı firmalarla olan anlaşmaları ise belli bir tutara kadar yüzde 0 faizli. Müşteriler firmaların yada online alışveriş sitelerinden alışveriş, ev eşyası kredilerine başvuru yapabilirler. Bu kredi detayları her banka için değişmekte olup bankaların duyurular kampanyalar bölümünden incelenebilir.
Yorumlar (0)