Bankalardan Kamu Personeli ve Memurlara Özel İhtiyaç, Taşıt ve Konut Kredisi Kampanyaları!

Pandemi döneminde vatandaşın nakit paraya olan ihtiyacı daha da artarken ne yazık ki kredi faiz oranlarında yaşanan yükseliş karar vermeyi oldukça zorlaştırdı.

Bankalardan Kamu Personeli ve Memurlara Özel İhtiyaç, Taşıt ve Konut Kredisi Kampanyaları!
Pandemi döneminde vatandaşın nakit paraya olan ihtiyacı daha da artarken ne yazık ki kredi faiz oranlarında yaşanan yükseliş karar vermeyi oldukça zorlaştırdı. Özellikle de konut kredisi ve taşıt kredisi gibi son derece yüksek limitli kredilerin uzun vadeli olarak kullanıldığı paketlerde en uygun kredi veren bankalar üzerinden başvuru yapmakta önem kazandı.

Kredi faiz oranlarında yaşanan yükselişin ardından vatandaşın kredi talebinde büyük daralma yaşanırken bankalar yeni müşteriler edinmek amacı ile çareyi yeni kredi kampanyaları düzenlemekte arıyorlar. Özellik de devlet memurları ve kamu personelleri süreçte işten çıkarma ya da maaş kesintisi gibi konularda bankalar tarafından daha az riskli bulunduğu için hedefe alınırken memurlara özel ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi kampanyaları da sürüyor.

ZİRAAT BANKASI MEMURLARA ÖZEL İHTİYAÇ VE KONUT KREDİSİ KAMPANYASI 

Kamu bankaları arasında yer alan ve aktif büyüklüğü ile Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi ve konut kredisi desteği sağlıyor. Normal koşullar altında Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi paketinde kredi faiz oranı yüzde 1.68 olarak uygulanırken Çalışanın Artısı Tüketici Kredisi paketinde ise 1 puanlık indirim yapılıyor ve söz konusu oran yüzde 1.58 olarak uygulanıyor.Düzenlenen kampanyadan yararlanarak 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi kullanan memurların ve kamu personellerinin aylık taksit ödemeleri 385 TL olarak gerçekleşiyor. Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı normal pakette yüzde 1.52 olarak uygulanırken Ziraat Bankası Çalışanın Artısı Konut Kredisi paketinde ise yüzde 1.47 olarak uygulanıyor. Ziraat Bankası sıfır konut kredisi almak isteyen kişiler için yüzde 1.42 oranı ile kredi veriliyor.HALKBANK MEMURLARA ÖZEL KREDİ KAMPANYALARI: İHTİYAÇ, TAŞIT VE KONUT KREDİSİ DESTEĞİ! 

Halk Bankası kamu çalışanına kredi kampanyası ile düşük faizli, yüksek limitli kredi desteği sağlıyor. Halk Bankası ihtiyaç kredisi paketinde kamu çalışanlarına özel yüzde 1.60 faiz oranı ile 100 bin liraya kadar nakit para desteği veriliyor. Düzenlenen kampanyadan yararlanarak kredi kullanan kişilerin aylık taksit ödemesi 3 bin 873 TL olarak gerçekleşecek.

Halkbank konut kredisi faiz oranı Ziraat Bankası'nda olduğu gibi konut kredisi paketinde sıfır konut kredisi için yüzde 1.42 olarak uygulanırken ikinci el konut kredisi paketinde yüzde 1,47 olarak uygulanacak. Taşıt kredisi paketinde ise sıfır araç kredisi paketinde yüzde 1.60 ve ikinci el taşıt kredisi paketinde yine yüzde 1.60 olarak uygulanıyor.VAKIFBANK'TAN KAMU ÇALIŞANLARINA ÖZEL 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! 

Kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi desteği veren Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı rakamını yüzde 1.52 seviyesine çekti. Kişinin kredi notuna özel olarak ihtiyaç kredisi faiz oranı belirleyen Vakıfbank 3 ay ertelemeli kredi kullanma imkanı sunarken aynı zamanda aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ve son taksit balon ödemeli olmak üzere farklı çok sayıda ödeme seçeneği de sunuldu.

Düzenlenen kampanyadan Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlar, kadrolu işçiler ve emekliler yararlanabilecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilere 125 bin liraya kadar kredi kullanma imkanı sunuldu. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 50 bin TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit ödemesi tutarları 1.906 TL olarak gerçekleşecek.QNB FİNANSBANK KAMU ÇALIŞANLARINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI İLE EN UYGUN KREDİ VEREN BANKA OLDU! 

Kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında en uygun kredi veren banka QNB Finansbank oldu. Finansbank ihtiyaç kredisi paketinde faiz oranı yüzde 1.39 seviyesine çekilirken  36 ay vadeli kredi kullanma imkanı sunuldu. Kampanyadan yararlanan kişilerin 36 ay vadeli 15 bin lira ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit ödemesi ise 557 TL olarak gerçekleşti.

Emlak365.com
Yorumlar (0)