Binasına Isı Yalıtım Yaptıracaklar için Yüksek Limitli Tadilat Finansmanı

Bankaların bireysel kredi ve finansmanlarının yanında apartman yönetimlerine sağladıkları finansmanlar da bulunuyor.

Binasına Isı Yalıtım Yaptıracaklar için Yüksek Limitli Tadilat Finansmanı
Bankaların bireysel kredi ve finansmanlarının yanında apartman yönetimlerine sağladıkları finansmanlar da bulunuyor. Apartman yönetimleri bu finansmanlar ile apartmanın genel giderleri, tadilat, taminat ve bakımlarını sağlayabiliyorlar.

Yaz dönemine girerken binasına, apartmanına ısı yalıtımı yaptırmak isteyenlerde bankaların tadilat finansmanlarından yaptırabilirler. Isı yalıtımı için ihtiyaç kredisi, finansmanı kapsamı dışında özel olarak finansman sağlayan bankalardan bir tanesi de Albaraka Türk Katılım Bankası.

ISI YALITIMI İÇİN TADİLAT FİNANSMANI

Albaraka Türk Katılım Bankası müşterilerinin hem bireysel finansman ihtiyaçlarını hemde apartman yönetimlerine sağladığı finansmanlar ile dikkat çekiyor. Bankanın sağladığı güncel finansmanlardan bir tanesi de apartmanın bakım ve onarımı için sağlanan Bina Bakımı Finansmanı.

Müşteriler Albaraka Türk Katılım Bankası'nın sağladığı bina bakımı finansmanı ile tüm bina ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Binaya ısı yalıtımı yaptırmak isteyenler bina bakım finansmanı ile tüm giderleri karşılayabilir ve ödemeleri aylık taksitlerle ödeyebilirler. Isı yalıtımı dışında bina bakım finansmanı ile apartman yöntemleri dış cephe boyası, çatı onarımı, bahçe bakım giderleri (peyzaj işlemleri için) güvenlik ve kamera sistemleri ve benzeri tüm bina ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

FİNANSMAN ÖZELLİKLERİ

Yaz aylarında Albaraka Türk Katılım Bankası'ndan finansman kullanarak ısı yalıtımı veya diğer işlemleri gerçekleştirecek olan vatandaşlar, finansmanlarını 36 ay vadede ödeyecekler.

* 0 24 ay vadeli ödemeler için Albaraka Türk Katılım Bankası yüzde 1.63 kar payı uyguluyor.

* 25-36 ay vadeli ödemeler için Albaraka Türk Katılım Bankası yüzde 1.65 kar payı uyguluyor.

SÜREÇ NASIL İŞLİYOR?

Albaraka Türk Katılım Bankası tüm tadilat işlemleri için gerekli olan parayı firmaya ödüyor. Daha sonra aylık kar payı oranları ile 36 ay vadeli ödeme planı sunuyor. Söz konusu finansman için başvurular Albaraka Türk Katılım Bankası şubelerine yapılacak.
Yorumlar (0)