Bir Kredi Adımı da Ziraat Bankası'ndan! İndirimli Faiz Oranlarıyla Ziraat KOSGEB Destek Kredisi

Ziraat Bankası, KOSGEB Destek Kredisi veriyor.

Bir Kredi Adımı da Ziraat Bankası'ndan! İndirimli Faiz Oranlarıyla Ziraat KOSGEB Destek Kredisi

Ziraat Bankası, KOSGEB Destek Kredisi veriyor. Bankanın kış döneminde sağladığı KOSGEB destek kredisinde yer alan tüm ek avantajlar ve Ziraat KOSGEB Destek Kredisi özellikleri Emlak365'te. Aralık 2020 yılsonu Ziraat Bankası kredi kampanyaları.

Cumhurbaşkanı Erdoğan kısa süre önce yapmış olduğu konuşmasında işverenlere sağlanacak destekleri açıklamıştı. Kira desteği başta olmak üzere çeşitli destekler alabilecek olan esnaflar için yeni kredi paketlerinin de devreye girmesi bekleniyor. Bu dönemde ise geçmişten kullanıma sunulan ve başvuruları devam eden bazı kredi kampanyaları bulunuyor. Ziraat Bankası'da bu kampanyalardan olan KOSGEB Kredisi için başvuruları toplamaya devam ediyor. 

ZİRAAT BANKASI'NDAN KOSGEB KREDİSİ

Ziraat Bankası müşterilerine çok çeşitli krediler sunmaya devam ediyor. Bankanın kış döneminde bireysel müşteriler için sunduğu kredi olanaklarının yanında ticari müşteriler için, işletmeler için sunduğu özel avantajlı kredileri bulunuyor. Ziraat Bankası'nın bu alanda sunduğu kredilerden birisi de "KOSGEB Destek Kredileri" Ziraat Bankası bu kredi kampanyası ile işletmelere nakit ihtiyaçları için Ziraat Bankası ve KOSGEB iş birliğiyle KOSGEB Destek Kredileri uygun faiz oranları ve ödeme koşulları sunuyor. 

KOSGEB DESTEK KREDİSİ NEDİR? KİMLER FAYDALANABİLİR?

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden KOSGEB Destek Kredisine ilişkin tüm detayları ilan etti. İşte o özellikler;

1-) KOSGEB veri tabanına kayıtlı Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler faydalanabilmektedir. İndirimli faiz oranları ile nakdî krediler kullandırılmaktadır.

2-) KOBİ'lere finansal destek sağlamak amacıyla kredi faizinin tamamının veya bir bölümünün KOSGEB tarafından karşılandığı kredilerdir.

3-) Bu kapsamda kullandırılacak kredilere, Bankamız cari TL tabela faiz oranı üzerinden % 15 indirim uygulanacaktır.

BAŞVURU KANALLARI

Ziraat Bankası aracılığıyla sağlanan KOSGEB Destek Kredisi için ilan edilen koşullara haiz olan işletmeler için başvurular sadece banka şubelerinden yapılacak. Başvuru işlemleri öncesinde Ziraat Bankası'nın internet sitesi ve telefon bankacılığı üzerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Emlak365.com

Yorumlar (0)