Halkbank Genel Müdürü Aslan Açıkladı: Kadın Girişimcilere Özel Faizsiz 100 Bin TL Destek Kredisi

Halkbank Üreten Kadınlar Zirvesi kapsamında gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan kredi müjdesi verdi.

Halkbank Genel Müdürü Aslan Açıkladı: Kadın Girişimcilere Özel Faizsiz 100 Bin TL Destek Kredisi
Halkbank Üreten Kadınlar Zirvesi kapsamında gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan kredi müjdesi verdi.

Kadınların her zaman yanlarında olduklarını dile getiren Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan kadınların ekonomik hayata girmelerini teşvik etmek amacı ile girişim desteği vereceklerini söyledi.

İLK DEFA İŞ KURACAKLARA, İŞİNİ BÜYÜTMEK İSTEYEN KADINLARA KADIN GİRİŞİMCİ KREDİSİ! 

Kadın girişimcileri desteklemek amacı ile kredi vereceklerini belirten Osman Arslan "Koronavirüs salgını sonrasında yeni normaller ortaya çıktı, iş ve evlerde roller değişti.

Kadınların yükünün arttığının farkındayız. Böyle zamanlarda kadınların yanında olmanın gerektiğini, onlara destek vererek cesaretlerini arttırmanın önemini biliyoruz. Hep söylediğimiz gibi biz önce halk sonra bankayız. Finansman olanaklarına ulaşmak için imkanlar oluşturmaya, girişimleri desteklemeye önem veriyoruz.Bu amaçlar doğrultusunda dönem dönem yeni ürünler geliştiriyoruz. Hatta burada en güncel kampanyamızı da duyurmak isterim. İlk defa işini kuracak, ya da hali hazırda işini kurmuş olan kadınlarımıza yönelik kadın girişimcilik kredisi ürünümüzü dünya kadınlar gününe vesilesi ile hayata geçiriyoruz.

Kadın girişimcilerin finansmana ulaşmalarını desteklemek ve iş fikirlerini hayata geçirmek adına 100 bin TL kredi vereceğiz. KOSGEB veri tabanına kayıtlı, aktif ve bilgileri güncel kadın girişimcilere pozitif ayrımcılık yaptığımız KOSGEB Kobi finansman kredi ürünümüzün cari kredi puanlarımızın 10 puan altında 70 bin liraya kadar destek sunuyoruz.

HALKBANK'TAN KADINLARA FAİZSİZ KREDİ MÜJDESİ! 

KOSGEB eğitimini tamamlamış, 30 yaşını doldurmamış genç kadın girişimci, esnaf ve sanatkarlarımız için 100 bin TL destek kredisi, en az 1 yıllık ustalık belgesine sahip olup, ustalık belgesi dalında kendi adına 1 sene içerisinde işyeri açmış olan esnaf ve sanatkarlarımız için ise 225 bin TL limitli sıfır faizli altını çiziyorum sıfır faizli kredi kullanma imkanı sunuyoruz" diyerek kadınlara verilen özel kredi paketleri hakkında bilgi verdi.
Yorumlar (0)