Halk Bankası Yeni Yıl Kredileri! Konut, Taşıt, İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Halkbank müşterilerinin kredi taleplerine yeni yıl öncesi sunduğu paketlerle yanıt veriyor.

Halk Bankası Yeni Yıl Kredileri! Konut, Taşıt, İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Halkbank müşterilerinin kredi taleplerine yeni yıl öncesi sunduğu paketlerle yanıt veriyor. Halkbank'ın müşterileri için sunduğu tüm kredi paketlerini ve faiz oranlarını inceledik.

Emlak365.com - Yeni yıl öncesinde çok sayıda banka kredi kampanyalarını güncellediler. Kredi faiz oranlarının çok yükselmesinin ardından bankalar müşterilerinin ihtiyaçlarını daha uygun koşullarda sağlamaya başladılar. Bu kapsamda adım atan ve kredi faiz oranlarını yenileyen bankalardan bir tanesi de Halk Bankası oldu. 

HALBANK KONUT, İHTİYAÇ VE TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Halk Bankası ev alacak olan müşterilerine farklı konut kredisi kampanyaları sunuyor. 120 ay vadeli konut kredisi kullanacaklara Hesaplı Evim konut kredisi kampanyası sunan banka 180 ay vadeli kredi kullanımlarına ise Canım Evim konut kredisi sağlıyor. Bunların dışında çalışanların kamu personeli, emekli yada özel sektörde çalışması ve bankanın maaş müşterisi olması durumunda ek kampanyalar sunuluyor. Halkbank'ın kredi kampanyalarında müşterilere özel oranlar sunuluyor. Bankanın 120 ay vadeli standart konut kredisi faizi ise yüzde 1.52. 

Araba alacak olanlar için 60 ay vadeli ile kredi sağlayan Halk Bankası, müşterilerin alacakları aracın değerine göre vade ve kredi limiti sağlıyor. Araç alımlarında kritik değer 120 bin değer olurken bu rakamın altında değeri olan araçlar için kredi limiti yüzde 70, vade süreci ise 60 ay. 120 bin TL'den pahalı araçlar için ise 48 ay vade ve yüzde 50 oranında kredi limiti sağlanıyor. Taşıt kredisi faiz oranı ise yüzde 1.79

Nakit ihtiyacı olup kredi kullanacaklara da banka yine çalışanların kamu personeli, emekli yada özel sektörde çalışması ve bankanın maaş müşterisi olması durumuna göre paketler sunuyor. Bunun dışında mesleklere göre de kredi paketi sunan banka 36 ay vade ve esnek ödeme seçenekleri sağlıyor. Bankanın kredi faiz oranı yüzde 1.75.

Yorumlar (0)