Halkbank 6 Ay Ertelemeli, Faizsiz 225 Bin TL Kredi Kampanyası! İşte Başvuru Şartları

Devlet bankaları arasında yer alan Halk Bankası destek kredisi kampanyaları ile farklı paketlerde faizsiz kredi kullanma imkanı sunuyor. İlk 6 ayı ödemesiz dönemli olmak üzere 225 bin liraya kadar sıfır faizli kredi desteği sunulan ihtiyaç kredisi kampanyası detayları ve başvuru şartları haberimizde... Halkbank kadın girişimci kredi paketi!

Halkbank 6 Ay Ertelemeli, Faizsiz 225 Bin TL Kredi Kampanyası! İşte Başvuru Şartları
Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan Halkbank vermiş olduğu sıfır faizli destek kredisi ile 225 bin liraya kadar ilk 6 ay ödemesiz dönemli olmak üzere nakit para desteği sağlıyor.

HALKBANK KADIN GİRİŞİMCİ KREDİ PAKETİ!

Halkbank kadın girişimci kredisi ile kendi işini kurmak isteyen ya da büyütmek isteyen kadınlara 6 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi desteği vereceğini duyurdu. Kredi faiz oranlarında yaşanan sert yükselişin ardından vatandaşın kredi kampanyalarına olan ilgisi  de artarken özellikle de düşük faizli ve faizsiz kredi paketleri yakından takip ediliyor.

Bu kampanyalardan biri de Halkbank tarafından düzenlendi. Halkbank kadın girişimcilere destek kredisi kampanyası kapsamında ilk 6 ay ödemesiz dönemli olmak üzere 225 bin liraya kadar nakit para desteği sunacağı ilan edildi. Halkbank Genel Müdürü Arslan tarafından açıklanan kampanya kapsamında kendi işini kurmak isteyen ya da kurmuş olduğu işini daha da büyütmek isteyen kadınlara Halkbank üzerinden sıfır faizli olmak üzere 225 bin liraya kadar kredi desteği sağlanacağı ilan edildi.HALKBANK FAİZSİZ, 6 AY ERTELEMELİ KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

  • Kredi başvurusu yapılan tarih itibari ile en az 1 senelik 3808 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu kapsamında verilen ustalık belgesine sahip olması,

  • Sahip olduğu ustalık belgesi alanında son 1 sene içerisinde işletme kuran ve kurmuş olduğu bu işletmeyi belgeleyebilmek,

  • Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı KOSGEB tarafından verilen uygulamalı girişimcilik eğitimi programına katılarak bu programı başarı ile tamamlamak,

  • Hazırlamış olduğu projesi KOSGEB tarafından onaylanan ve kredi başvuru formu doldurulan tarih itibari ile 30 yaşını aşmamış genç girişimci ve esnaf olmak.


HALKBANK KADIN GİRİŞİMCİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Destek kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin başvurularını gerekli evraklar ile Halkbank şubeleri üzerinden şahsen yapacaklar.
Yorumlar (0)