Halkbank Girişimcilere 6 Ay Ertelemeli 60 Ay Vadeli Franchising Kredisi Verecek!

Devlet bankalarının kredi destekleri tüm hızı ile devam ederken özellikle de istihdamı destekleyecek ve ekonomiyi güçlendirecek alanlarda ki destekler hız kazanıyor.

Halkbank Girişimcilere 6 Ay Ertelemeli 60 Ay Vadeli Franchising Kredisi Verecek!
Devlet bankalarının kredi destekleri tüm hızı ile devam ederken özellikle de istihdamı destekleyecek ve ekonomiyi güçlendirecek alanlarda ki destekler hız kazanıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan lave istihdam finansman desteği kampanyasına ek olarak Halkbank yeni bir kredi paketini duyurdu.

Açıklanan paket kapsamında kendi işini kurmak ve bunun içinde franchise adı ile anılan bayilik sistemi almak isteyen kişilere Halk Bankası destek kredisi verecek. Halkbank Franchising Kredisi paketinde 60 ay vadeli ve ilk 6 ayı ödemesiz dönemli kredi desteği sağlanacak.

HALKBANK FRANCHİSİNG KREDİSİ NEDİR?

Halk Bankası destek kredisi paketleri arasında yer alan franchising kredisi paketinde yapılan açıklama ile "Franchising sistemi ile kendi işini kurmak ya da mevcut işlerinin yanı sıra yeni bir alanda faaliyet göstermek isteyenler için yeni bir kredi hazırladık.

Avantajlı faiz oranı ve vade seçenekleri ile sunulan krediyle, franchise giriş bedeli ödemesi ve işyerinin tüm ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla yapılan harcamalar için finansman desteği sağlıyoruz. Franchising Kredisi kullananlar, faaliyet gösterdikleri sektörlerin özelliklerine uygun farklı ödeme seçeneklerinden yararlanabilecektir" denilerek kredi paketi hakkında bilgilendirmede bulunuldu.FRANCHİSİNG İLE KENDİ İŞİNİN SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERE 6 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ 60 AY VADELİ KREDİ DESTEĞİ SAĞLANACAK! 

Halk Bankası tarafından franchise giriş bedeli ödemesi ve işyerinin tüm ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla yapılan harcamalar için finansman desteği için destek kredisi verilecek.

Verilecek olan kredi paketinde franchise giriş bedeli ile işyerinde kullanılacak demirbaşların temin edilmesi, firma faaliyet alanının dekorasyonunun yapılması ve mevcut işyeri için yapılacak tüm harcamaların yüzde 75’i oranında finansman desteği sağlanacak.

Franchising kredisi imkanından yararlanan kişiler aynı zamanda Halkbank tarafından sunulan Teminat Mektubu,  Dost Hesap Kredisi, Paraf Business Kart, Fatura Tahsilatları ve Vergi/SGK Ödemeleri tarafından hizmetlerinden de yararlanabilecekler.
Yorumlar (0)