Halkbank'tan 2021'e Özel 11 Kredi Kampanyası! Tüm Liste

Halkbank 2021 yılına özel 11 farklı kredi kampanyasını sunuyor. Bankanın bu kredi kampanyaları arasında yeni ev alacaklar için konut kredisi, nakit para ihtiyacı için olanlar için ise ihtiyaç kredisi bulunuyor. Halkbank tarafından sağlanan bu konut kredilerinin tamamı ve kullanım özellikleri haberimizde.

Halkbank'tan 2021'e Özel 11 Kredi Kampanyası! Tüm Liste

Halkbank yeni yıl kredi paketlerine dair listeleri güncelledi. Bankanın resmi sitesinde 2021 yılı kampanyalı kredi olanakları da bir bir açıklandı. Bankanın sağladığ ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve diğer kredi ürünlerinin tamamı sizlerle. 

HALKBANK'TAN KREDİ KAMPANYALARI

Halbank müşterilerinin tüm kredi taleplerini güncel faiz oranlarıyla karşılayan bankalardan. Gelişmiş şube ağı ve devlet bankası olması nedeniyle Türkiye geneli milyonlarca müşterisi olan Halbank'ın sağladığı kampanyalar şunlar.

EV ALACAKLAKLARA HESPALI EVİM KREDİ KAMPANYASI

Halkbank aracılığıyla ev alacak olan müşterilere banka 120 ay vadeli hesaplı evim kredi kampanyasıyla aracılık ediyor. Halbank'ın sağladığı bu kredi kampnayasında müşterilere gelirlerine göre kredi ödeme planları sunuluyor. Ayrıca kredi ödeme planlarında sıfır ve ikinci el alımlarında ayrı ayrı faiz oranı uygulanıyor. Müşteriler 120 yerine 180 ay vadeli kredi kullanmak istediklerinde canım evim kredi kampanyasından faydalanacaklar. 

* 120 ay vadeli kampanyalı hespalı evim konut kredisi faiz oranı sıfır evler için yüzde 1.52

* 120 ay vadeli kampanyalı hespalı evim konut kredisi faiz oranı ikinci el evler için yüzde 1.67

MAAŞINI HALKBANK'TAN ALANLARA ÖZEL KREDİLER

İster emekli olsun ister kamuda çalışan devlet memuru olsun isterse de özel sektör personelleri olsun maaşlarını Halkbank bünyesinden almaları durumunda özel kredi olanaklarından faydalanacaklar. 36 ay vadeli esnek ödeme seçenekli bu kredi kampanyasında yer alan oranlar şu şekilde;

HALKBANK'TAN KREDİ ÖDEMELERİNDE ESNEKLİK

Halkbank bünyesinden farklı kredi paketiyle ihtiyaçlarını gideren müşterilerine aylık kazanç durumlarına göre ödeme planı oluşturuyor. Bankanın sağladığı aylık eşit taksitli ödeme planlarının yanı sıra Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli plan seçenekleri bulunuyor. 

Emlak365.com