Hem Faizsiz Bankacılık Ev Sahibi Olma Fırsatı Hemde 0.79 Oranla Konut Finansmanı

Türkiye Finans Katılım Bankası 0.79 kar payı oranıyla 120 ay vadeli konut finansmanı imkanı sağlıyor.

Hem Faizsiz Bankacılık Ev Sahibi Olma Fırsatı Hemde 0.79 Oranla Konut Finansmanı
Türkiye Finans Katılım Bankası 0.79 kar payı oranıyla 120 ay vadeli konut finansmanı imkanı sağlıyor. Bankanın özel konut satışları için sunduğu bu finansman detayı ve bankanın konut satış listesi.

Emlak365.com - Konut finansmanı ile ev almak isteyenler için kar payı oranları çok yüksek seviyede bulunuyor. En düşük konut finansmanı kar payı oranı yüzde 1.45 bandında bulunurken vade sürecinin 120 ay olması durumunda bu oran daha da artıyor. Bankaların sağladığı konut finansmanlarında oranlar yılsonuna doğru daha da yükselirken özel kampanyalarda bulunuyor.

0.79 KAR PAYI ORANIYLA KONUT FİNANSMANI NASIL KULLANILIR?

Türkiye Finans Katılım Bankası kendisine ait banka konutlarını kendisine ait resmi sitesinden yayımladığı duyurular ile düzenli olarak satışa çıkarıyor. Bu konut satışlarında fiyatlar piyasa fiyatlarının bir miktar altında olabiliyor. Ayrıca satışlar ihale ile yapıldığından kimsenin teklif vermediği evler daha ucuz fiyatlara alınabiliyor. Müşteriler Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından gerçekleştirilen konut satışları ile daha ucuz fiyatlarla ev sahibi olabiliyorlar.

Aralık Sonu Ocak 2021 Konut Satış Listesi

0.79 KAR PAYI İLE KONUT FİNANSMANI

Türkiye Finans Katılım Bankası yukarıda ve bunun gibi çok sayıda konut satışı için yüzde 0.79 kar payı oranıyla konut finansmanı sağlıyor. Bankanın sağladığı konut finansmanı için müşterilere sunulan vade süreci 120 olarak açıklandı. Söz konusu satışlar için ihaleye katılan ve konutu almaya hak kazanan vatandaşlar saha sonraki aşamalarda bankaya başvuruda bulunarak konut finansmanı kullanabilecekler. Banka müşterilerin 60 ay vade ile konut finansmanı kullanmaları durumunda ise yüzde 0.69 kar payı oranı uyguladığını ilan etti.
Yorumlar (0)