ING Bankası 187 TL Taksitli Kredisi İle Nakit İhtiyacını Hızlı Karşılıyor!

ing-bankasi-187-tl-taksitli-kredisi-ile-nakit-ihtiyacini-hizli-karsiliyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu kredi için ING Bankası şubesinden hızlı bir şekilde başvuru tamamlamak ve isme açılan hesaba krediyi aynı gün teslim almak mümkün. Diğer yandan müşterinin uygunlu halinde birkaç saat içinde kredi kendisine nakit şekilde teslim edilebiliyor.

ING Kredisinin Avantajları

Kredi en hızlı şekilde verilmesine ve esas amaç acil nakit ihtiyacını karşılamak olmasına bağlı olarak 5 bin TL limit ile 36 ay vadeli ve %1,44 gibi düşük bir faiz oranı uygulamalı şekilde sunuluyor. Kredinin aylık taksitleri ise bu kapsamda 188 TL olarak ödeniyor.

Kredinin diğer bir fırsatı ise ilk ay ardından ödemesinin yapılamaması halinde 3 ay erteleme tanımlanabilmesidir. Kredi limitinin düşük olması bu konuda bir engel teşkil etmiyor. Eğer 3 ay erteleme ilk taksit ardından yapılırsa Mart ayında alınan kredi Haziran ardından ödenemeye devam ediliyor.

Şartlar ve Başvuru Adımları

Krediye başvuru için ise belirli şartların sağlanması gerekiyor. 18 yaşını doldurmuş olma, TV vatandaşı olma, maaş bordrosu sunma, takibe düşmüş kredi borcuna sahip olmama, düşük nitelikli kredi kartı borçları veya 1500 kredi puanı bu krediyi kullanmak için engel olmuyor. Kişi başvuruyu ise evrak teslimi ile ING şubelerinden yapmak zorundadır.

Başvuru için en yakın ING şubesine gidilip, kredi departmanı müşteri temsilcileri ile görüşme sağlanır. Temsilcilere TC kimlik kartı fotokopisi, isme gelen bir fatura, ikamet belgesi ve maaş bordrosu teslim edilir. Ardından ‘’ ING hızlı kredi başvur talep formu’’ kimlik, gelir ve iletişim bilgileriyle doldurulup, imzalanarak teslim edilecek. Bu aşamalar ardından ise kredi başvurusu tamamlanıyor.

Başvuru ardından şubeden ayrılmaya gerek yok çünkü limit 5 bin olduğu için kısa sürede karar belli oluyor. Onay alanlar ise saatler içinde kredilerini nakit olarak veya açılan bir hesaba teslim alıyorlar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir