KOBİ Kredilerinde Mart'ta En Avantajlı Faiz Oranını Verecek 4 Banka Belli Oldu!

Listenin diğer iki bankasına bakıldığında ise ihtiyaç kredilerinden %2,00 üzeri faiz oranı ile listenin sonlarında yer alan Garanti BBVA’nın bu sefer %1,87 KOBİ kredi faizi ile listenin 3.

KOBİ Kredilerinde Mart'ta En Avantajlı Faiz Oranını Verecek 4 Banka Belli Oldu!
Listenin diğer iki bankasına bakıldığında ise ihtiyaç kredilerinden %2,00 üzeri faiz oranı ile listenin sonlarında yer alan Garanti BBVA’nın bu sefer %1,87 KOBİ kredi faizi ile listenin 3. sırasında yer aldığını görüyoruz. Garanti BBVA 50 bin TL KOBİ kredisini %1,87 faiz oranı, 36 ay vade süresi ve aylık 2.039 TL taksitler ile sunmaya başladı. Başvuruları ise mesai saatleri içinde şubelerinden kabul ediyor.

ING ve QNB Finansbank Mart Ayı KOBİ Kredileri

Listenin ilk sırasını %1,65 faiz oranı ile paylaşan ING ve QNB Finansbank ise 50 bin TL limitli KOBİ kredisini 36 ay vade ve aylık 1.955 TL’lik ödeme planı taksitleri ile Mart ayında sunuyorlar. Kredinin faiz oranı ise hem bankanın müşterileri hem de başka müşterileri için uygulanacak.

Yapı Kredi Mart Ayı KOBİ Kredisi

Diğer yandan listenin 4. sırasında ise Yapı Kredi Bankası %2,08’lik faiz oranı ile KOBİ kredisi sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda maksimum 36 ay vade imkanı sunarken KOBİ kredisi taksitlerini ise 2.121 TL olarak talep edecek.

Bankaların en düşük şekilde %1,65 faiz oranından başlayan ve en düşük 1.955 TL taksit rakamı ile öne çıkan kredi seçeneklerine başvuru için ise belirli şartların sağlanması gerekiyor. Geçmişe yönelik kredilerinde şuan yasal takipte borcu bulunmayan, TC vatandaşı olan, belirli bir maaşa sahip olan ve ya gelir belgesi gösterebilen KOBİ sahipleri bu kredilere başvuru yapacaklar.

Kredi Başvurusu

Başvuru yapmak için ise kişi işletmeye ait olan bilanço, gelir tablosu, ticaret sicil gazetesi, kendi TC kimlik kartının fotokopisi ve gelir belgesi ile tercih ettiği bankanın şubesine ziyaret gerçekleştirecek. Burada "KOBİ kredisi başvuru formu" kimlik ve iletişim bilgileri ile doldurularak, imzalanıp teslimi yapılacak. Ardından başvuru tamamlanıyor.
Yorumlar (0)