KOBİ'ler İçin Yüksek Limitli Kredi İmkanı Akbank'tan Geldi! Limit 200 Bin Lira!

Şuan başvuruları kabul edilen 200 bin TL değerindeki kampanyalı Akbank KOBİ kredisi için uygulana faiz oranı da bir o kadar uygun.

KOBİ'ler İçin Yüksek Limitli Kredi İmkanı Akbank'tan Geldi! Limit 200 Bin Lira!
Şuan başvuruları kabul edilen 200 bin TL değerindeki kampanyalı Akbank KOBİ kredisi için uygulana faiz oranı da bir o kadar uygun. Diğer banklarda 200 bin TL limit için faiz oranı%2.00’a ulaşırken Akbank bunu %1,81 olarak sunuyor.

KOBİ Kredisinin Sunduğu 2 Farklı Model

Kredi maksimum 200 bin TL olarak talep edilecekken, %1,81 faiz ve 36 ay vade imkanları sunulacak. Bu kapsamda KOBİ’lere destek için eşit hesaplanan aylık ödeme planı taksitleri ise 8.000 TL oluyor. Eğer bu kredi taksitini ödemeyecek durumda olan KOBİ’ler mevcut ise onlar için 60 ay vade imkanı tanımlanacak ve faiz oranı değişmeyecek. Bunun için ise bilanço ve gider hesaplarını sunulması ile zaten rahatlıkla talep yapılabiliyor.

Eğer sunulan evraklar ile KOBİ’nin nakit desteğine gerçekten ihtiyaç duyduğu görülüyor ise 60 ay vade %1,81 oranında faiz 200 bin TL limit ve aylık 5.996 TL ödeme taksitleri üzerinden KOBİ kredisi verilecek. Bu yeni taksit hesaplaması ile ödeme gücü daha kısıtlı olan KOBİ’ler için ayrıcalık yapılıyor.

Başvuru ve Şarlar

Krediyi almak için ise yasal takibe düşmüş kredi veya kredi kartı borcuna işletme sahibinin sahip olmaması gerekiyor. İşletme sahibi banka şubesinden gelir belgesini sunmak ile yükümlüdür. Diğer yandan TC kimlik kartı fotokopisi, KOBİ’ye ait bilanço, gelir tablosu, vergi levhası en yakın Akbank şubesinden teslim edilerek, kredi için başvuru yapılacak.

Başvuru kapsamında şubelerde müşteri temsilcilerinin vereceği ‘’200 bin TL KOBİ kredisi başvuru formu’’ kimlik, gelir ve iletişim bilgileri ile doldurulup, imzalanacak. Form teslimi ile başvuru kayıt altına giriyor. Ardından en geç 7 iş günü içinde kişiye SMS ile red veya onay cevabı gelecek. Kişi aynı şubeden krediyi teslim alacak. Teslim ise kişi adına açılan Akbank hesabına yapılacak.
Yorumlar (0)