Kredi ve Kredi Kartı Borçlarına İş Bankası'ndan Yapılandırma

İş Bankası müşterilerinin tüm alanlardaki kredi taleplerine yanıt veren bankalar arasında yer alır.

Kredi ve Kredi Kartı Borçlarına İş Bankası'ndan Yapılandırma
İş Bankası müşterilerinin tüm alanlardaki kredi taleplerine yanıt veren bankalar arasında yer alır.

Ev alacaklar için konut kredisi, işyeri arsa alacaklar için özel kredi, nakit kullanımlar için ihtiyaç kredisi, araba alacaklar için taşıt kredisi sağlayan İş Bankası, bu kredi paketlerinin dışında ek bir kredi daha sağlıyor.

İŞ BANKASI BORÇ KAPATMA KREDİSİ

İş Bankası müşterilerinin kredi kartı, konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi borçlarını yapılandıran bankalardan bir tanesi. Çok yüksek faiz oranlarıyla farklı alanlarda kredi kullananlar için banka ayrı ayrı borç kapatma kredisi sağlıyor.

Banka borç kapatma kredisine dair açıklamasında, "Farklı bankalardaki mevcut kredilerinizi Borç Kapatma Kredisi ile İş Bankası’nda birleştirerek size uygun taksit tutarına göre 36 aya kadar bölebilir ve ödemelerinizi tek bir yere kolayca yaparak, rahatça kontrol altına alabilirsiniz." bilgisini paylaştı.

Kredi borçlarının dışında banka ayrıca farklı farklı kredi kartlarına borcu bulunan ve ödeme zorluğu çeken müşterilerine de yapılandırma kredisi sağlıyor. Bankadan kullanılacak kredi ile tüm kredi kartı borçları kapatılabilir. Bu borç kapatma kredisi ile her ay farklı farklı kartlara ödeme yapmak zorunda olan müşteriler ödemelerini sadece borç kapatma kredisine yaparlar. Borç kapatma kredisi müşterilere borçlarını düzenli ödeme imkanı sağlar.

İŞ BANKASI BORÇ KAPATMA KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

İş Bankası'nın sağladığı borç kapatma kredisinde en önemli detay faiz oranı. Ancak İş Bankası borç kapatma kredisinde faiz oranı bildirmedi. Müşteriler konut kredisi yapılandırma, taşıt kredisi yapılandırma veya ihtiyaç kredisi yapılandırma için başvuruda bulunduklarında banka kişiye özel bir faiz oranı sunacak.

Müşteriler yapılandıracakları kredi için ayrıca uzun vadeli ödeme planı oluşturabilecekler. İş Bankası'nın borç yapılandırma kredisinde sağladığı bir diğer ek özellik ise ek ödeme seçenekleri. Banka müşterilerinin çalışma durumlarına, gelir dağılımına göre esnek ödeme planları da sunmakta.

BORÇ YAPILANDIRMA KREDİSİ BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?

İş Bankası müşterilerinin borç kapatma kredisi taleplerini telefon bankacılığı üzerinden müşteri temsilcisi ile, banka şubelerinden şahsen yada mobil veya internet bankacılığı üzerinden dijital kanallar üzerinden almakta. Müşteriler kendilerine en uygun şekilde borç transferi kredisi için İş Bankası'na başvurularını yapabilirler.
Yorumlar (0)