Maaşını Kamu Bankalarına Taşıyan Emeklilere Kredi Kampanyası

Kamu bankalarının emekli maaş müşterilerine özel kredi fırsatları sunuyorlar.

Maaşını Kamu Bankalarına Taşıyan Emeklilere Kredi Kampanyası

Kamu bankalarının emekli maaş müşterilerine özel kredi fırsatları sunuyorlar. Halkbank ve Ziraat Bankası'ndan sağlanan emeklilere özel kredilerin ödeme planları ve sunulan kredi özellikleri şöyle;

Emeklilerin maaşlarını kendi bünyelerinden almalarını sağlamak için bankalar özel kampanyalar uyguluyorlar. Bu kampanyaların başında promosyon ödemeleri gelirken kamu bankaları da promosyon ödemelerinin yanında ek kredi olanakları ile emeklilerin ilgisini çekmeye çalışıyorlar. 

Bu kapsamda hem Ziraat Bankası heme Halkbank emekli müşterilerine farklı kredi olanakları sunuyorlar. Bankaların devam eden emeklilere özel kredi kampanyalarına dair detaylar ise şu şekilde;

ZİRAAT BANKASI'NIN EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ KAMPANYASI

Ziraat Bankası emekli maaşını halen kendi bünyesinde kullanan yada bundan sonraki 3 yıl Ziraat Bankasına taşıyan müşterilerine kredi olanağı sunuyor. Ziraat Bankası tarafından Emeklinin Artısı Kredi kampanyası kapsamında emekliler daha uygun oranlar ile kredi kullanabilecekler. Ziraat Bankası'nın emekliler için sunduğu bu kredi kampanyası sadece tüketici kredisinden oluşmuyor. Banka emekli müşterilerine Emeklinin Artısı Kredi Paketinde  hem konut kredisi hemde ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. 

* Ziraat Bankası 'Emeklinin Artısı Kredi Paketi' sıfır konut kredisi faiz oranı yüzde 1.50

* Ziraat Bankası 'Emeklinin Artısı Kredi Paketi' ikinci el konut kredisi faiz oranı yüzde 1.65

* Ziraat Bankası 'Emeklinin Artısı Kredi Paketi' ihtiyaç, tüketici kredisi faiz oranı yüzde 1.75

HALKBANK'TAN EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ

Halkbank emekli müşterilerinin ihtiyaç kredisi taleplerini iki farklı kampanya ile sağlıyor. Düşük limitli ihtiyaç kredisi kullanacak olan emeklilere Halkbank mini emekli kredi paketi, yüksek limitle ihtiyaç kredisi kullanacak olan emeklilere ise mutlu emekli kredi paketleri sunuyor. Halkbank'ın sunduğu kredi paketlerinde müşterilere; mini emekli kredi paketi 5.000 TL kredi limiti, mutlu emekli kredi paketi ise 100.000 TL kredi limiti sağlıyor. 

* Halkbank'ın düşük limitli ve yüksek limitli emekli kredi paketlerinde faiz oranları aynı olup yüzde 1.71 olarak uygulanır. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)