Vakıfbank Nisan Ayı Kredi Kampanyaları! 6 Ay Ertelemeli Konut, 3 Ay Ödemesiz Dönemli İhtiyaç ve En Uygun Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank Nisan ayına özel yeni kredi kampanyaları için beklenen duyurusunu yaptı. Vakıfbank konut kredisi paketi ile en uygun konut kredisi veren banka olurken taşıt kredisi paketi ile de en düşük araç kredisi faiz oranı teklifini sundu. Vakıfbank ihtiyaç kredisi, kentsel dönüşüm konut kredisi, yeşil kredi ve yıldız arı hesabı kampanyaları haberimizde...

Vakıfbank Nisan Ayı Kredi Kampanyaları! 6 Ay Ertelemeli Konut, 3 Ay Ödemesiz Dönemli İhtiyaç ve En Uygun Taşıt Kredisi Faiz Oranları
Ev sahibi olmak, araba satın almak, ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak Vakıfbank Nisan ayı kredi kampanyalarını duyurdu. Duyurulan kredi fırsatları ile en uygun konut ve taşıt kredisi kampanyası duyurulmuş oldu.

VAKIFBANK KONUT KREDİSİ PAKETİ İLE EN UYGUN KONUT KREDİSİ VEREN BANKA OLDU!

Devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak en uygun kredi veren banka oldu. Vakıfbank konut kredisi faiz oranı yüzde sarı panjur kredi paketinde yüzde 1,32 olarak uygulanıyor.Vakıfbank kentsel dönüşüm kredisi paketinde ise evini kentsel dönüşüme veren kişilere yüzde 0.93 seviyesi ile kredi kullanma imkanı sunuluyor. Bu oran şu anda diğer bankalar tarafından da uygulanan en düşük oran olması nedeni ile öne çıkıyor.Vakıfbank yeşil konut kredisi paketinde ise banka enerji verimli konutlara özel Yeşil Konut Kredisi ile sürdürülebilir kalkınmaya destek sağlarken yüksek enerji verimliliği sayesinde enerji tasarrufu sağlayarak bütçe dostu konut sahibi olmak isteyenlere daha düşük faizli kredi desteği sağlıyor. Söz konusu kredi paketine özel olarak A sınıfı enerji verimliliği olan konutlara yüzde 1.25 konut kredisi faiz oranı, B sınıfı enerji verimliliği olan paketlerde ise yüzde 1.29 faiz oranı ile kredi desteği verilecek.OYAK VE TSK ÜYELERİNE ÖZEL 6 AY ERTELEMELİ KONUT KREDİSİ VERİLECEK! 

Düzenlenen kampanyalar kapsamında sadece Oyak ve TSK üyelerine özel kampanya oranları, 6 aya kadar taksit erteleme fırsatı, 120 aya kadar vade seçeneği ile kredi kullandırma imkanı sunuldu.Söz konusu kampanya sadece yeni konut alımları için geçerli olacak.

VAKIFBANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI! 

Araba almak isteyen kişilere yönelik olarak hem sıfır hem de ikinci el araç kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak düşük faizli kredi kullanma imkanı sunuldu.Başlatılan kampanya kapsamında hem sıfır hem de ikinci el araç almak isteyen kişilere yönelik olarak yüzde 1.55 faiz oranı ile kredi kullanma imkanı sunuldu. Kampanyadan yararlanan kişilerin 60 ay vadeli 50 bin lira kredi kullanan kişilerin aylık taksit ödemesi 1.390 TL olarak gerçekleşecek.

VAKIFBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! 

Acil nakit paraya ihtiyacım var diyen kişiler için Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile 3 ay ertelemeli kredi desteği sunacak. Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.57 olarak uygulanırken kredi vadesi ise 36 ay ile sınırlandırıldı.Vakıfbank 125 bin liraya kadar kredi kullanma imkanı sunarken 36 ay vadeli 50 bin TL ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit tutarları bin 925 lira olarak gerçekleşecek.
Yorumlar (0)