Yapı Kredi Bankası KOBİ'ler İçin Nakit Destek Kredi Kampanyası Başlattı!

Başvurularının başlatıldığı KOBİ nakit destek kredisi için belirlenen üst limit 100 bin TL, çünkü bu kredide sadece KOBİ’lere özel 60 ay vade ve %1,83 faiz bir arada sunuluyor.

Yapı Kredi Bankası KOBİ'ler İçin Nakit Destek Kredi Kampanyası Başlattı!
Başvurularının başlatıldığı KOBİ nakit destek kredisi için belirlenen üst limit 100 bin TL, çünkü bu kredide sadece KOBİ’lere özel 60 ay vade ve %1,83 faiz bir arada sunuluyor. Başvuru yapmak isteyen KOBİ’ler ise şubelerden evrak teslimi gerçekleştirecekler.

Kredi Limitleri Ve Başvuru

Yapı Kredi KOBİ Nakit Destek Kredisi, maksimum 100 bin TL limit %1,83 faiz oranı ve 60 ay vade süresi ile sunuluyor. Bu kapsamda kredi için hesaplanan ödeme planı taksitleri ise 3.015 TL olarak belirlendi. KOBİ’lerin maddi sıkıntılarına nakit ile destek çıkmak amacı ile verilen kredinin başvurusu için belirli şartlar mevcut. Bunlar ise evrak tesliminde gündeme geliyor.

Başvuru sırasında gelir belgesi, bilanço, TC kimlik kartı fotokopisi, vergi levhası, ticaret sicil gazetesi ve oda kayıt belgelerinin teslim edilmesi gerek. Bu teslimler ise kişiye ne yakın olan Yapı Kredi şubesinden yapılacak. Ardından müşteri temsilcilerinin ileteceği ‘’ KOBİ Nakit Destek Kredisi Başvuru Formu’’ ise iletişim ve kimlik bilgileri ile dolduruluyor. Form imzalama ve teslim ardından başvuru tamamlanıyor.

50 Bin TL Almak Mümkün!

Başvuru ardından aynı gün içinde onay almak mümkün. Eğer kişinin yasal takipte olan bir kredi borcu yoksa ve kredi notu riskli değilse aynı gün içinde banka şubesinden kredi değeri kişiye teslim ediliyor. Diğer yandan bu krediyi 100 bin TL üst limitte kullanmak bir şart değildir. KOBİ ihtiyacı kadar krediyi kampanya kapsamında alma hakkına sahiptir.

Yapı Kredi KOBİ nakit destek kredisi eğer 50 bin TL değerinde kullanılırsa yine 60 ay vade süresi ve %1,83 faiz üzerinden kullanım yapılarak, aylık 1.507 TL2lik daha uygun taksitleri ödemek mümkün oluyor. Bu kapsamda gayet avantajlı bir kredi alınıyor.
Yorumlar (0)