Yıllık Kira Ödemeleri için Faizsiz Finansman

Evi olmayıp kirada oturanlar için Albaraka Türk Katılım Bankası konut kira finansmanı sağlıyor. Bu finansman ile sağlanan avantajlar, finansman detayları haberimizde.

Yıllık Kira Ödemeleri için Faizsiz Finansman
Kirada oturanlar için bazı ev sahipleri 12 aylık kiranın peşin olarak ödenmesi durumunda indirim uyguluyorlar. Bu indirimlerden yararlanmak isteyen ancak peşinatı olmayanlar için Albaraka Türk Katılım Bankası özel bir finansman sağlıyor.

Konut Kira Finansmanı adıyla sağlanan bu destek finansmanının neler olduğunu, ne akdr finansman kullanılacağını ve geri ödemelerin nasıl yapılacağını aktarıyoruz.

KONUT KİRA FİNANSMANI NEDİR?

Albaraka Türk Katılım Bankası konut kira finansmanının kullanım amacına ilişkin resmi sitesinde açıklamalarda bulundu. Banka yaptığı açıklamasında konut kira finansmanının, aylık ev kirasını yıllık süreçte peşin ödemek isteyenler için sağlandığını duyurdu.

Banka sitesinde yaptığı açıklamasında konut kira finansmanına dair “Konut kiranızı aylık olarak ödüyorsanız; biz 1 yıllık kiranızı peşin ödeyelim, siz kiranızda pazarlık fırsatı yakalayın. Albaraka Türk’ün Konut Kirası için sunduğu kredi imkanı yıllık peşin konut kira bedelinin, kiracı adına ev sahibine tek seferde ödenerek; kiracıdan 12 ay eşit vadede tahsil edilmesine olanak sağlayan tüketici finansmanıdır.” Açıklamasında bulundu.

FİNANSMAN AVANTAJLARI NELER?

Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan konut kira finansmanı kullanarak bir yıllık ev kirasını peşin ödemek isteyenler için özel kar payı uygulanıyor.

Banka ev sahibine 12 aylık kirayı peşin bir şekilde ödüyor. Ardından ödenen tutar üzerine kar payı ekleyerek kiracılara taksitli ödeme seçeneği sunuyor. Uygulanacak kar prayı oranı, bankanın güncel oranlarına göre ve kişiye özel belirleniyor.

Konut kira finansmanında en uzun süreli ödeme planı 12 ay olarak uygulanır.

BAŞVURU İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR?

Konut kira finansmanı için başvuruda bulunacak olan başvurularını banka şubelerine yapacaklar. Müşteriler kendilerine en yakın Albaraka Türk Katılım Bankası’na giderek başvurularını yapabilir ve finansman maliyetini öğrenebilirler.
Yorumlar (0)