Yüksek Faizle Kredi Borcu Olup Ödeyemeyenlere Fırsat! Borçlarınızı Düşük Faizle Yapılandırabilirsiniz

Yüksek ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyla kredi kullanıp ödemeye devam edenlere yılsonunun en düşük faiz oranlarından biriyle yapılandırma fırsatı geldi.

Yüksek Faizle Kredi Borcu Olup Ödeyemeyenlere Fırsat! Borçlarınızı Düşük Faizle Yapılandırabilirsiniz

Yüksek ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyla kredi kullanıp ödemeye devam edenlere yılsonunun en düşük faiz oranlarından biriyle yapılandırma fırsatı geldi. Kredi borcunu yeniden düzenlemek isteyenlere sunulan o kredi olanağı.

Yaz aylarından sonra ihtiyaç kredisi kullanmak zorunda kalan vatandaşların birçoğu yüksek faiz oranlarıyla kredi kullandılar. Bankaların faiz oranları kademeli olarak artarken özellikle kış döneminde kullanılan ihtiyaç kredilerinde faiz oranları belli seviyenin çok üzerinde oldu. Bu dönemde kredi kullananlar için ise Denizbank yapılandırma sağlıyor. 

DENİZBANK'IN KREDİ YAPILANDIRMA ŞARTLARI

Denizbank'ın kredi yapılandırma imkanlarında faiz oranları Aralık 2020 dönemine göre oldukça düşük seviyede bulunuyor. Bankanın sağladığı bu oranlar ise sadece belli bir müşteriler için sağlanıyor Denizbank emekli olan ve emekli maaşını Denizbank bünyesinden alan müşterilerine 3 farklı faiz oranıyla yapılandırma imkanı sunuyor. Bu yapılandırma imkanlarında vatandaşlara sunulan faiz oranları ise vade seçeneklerine göre değişiyor. Kısa vadeli ödemelere uygun faiz uyguladığını ilan eden Denizbank uzun vade için daha yüksek bir oranda kredi sağlıyor.

Vade Seçeneklerine Göre Faiz Oranları

Kredi borcu olup yapılandırma yapacak olan müşteriler için Denizbank 12, 24 ve 36 ay vade ile kredi sağlıyor. 12 ay vadeli Denizbank borç yapılandırma kredisi faiz oranı yüzde 1.12 olarak uygulanıyor. Aralık 2020 dönemi yılsonu kredi kampanyaları kapsamında Denizbank 24 ay vadeli transfer kredisi için yüzde 1.34 faiz uyguluyor. 36 ay vadeli kredi kullanımlarında uygulanan faiz oranı ise yüzde 1.39. 

KREDİ BAŞVURULARI 100.000 TL'YE KADAR YAPILABİLECEK

Denizbank borç yapılandırma kredisi ile 100.000 TL kredi kullanılabilir. Bankanın sağladığı bu kredi faiz oranlarıyla borçlarını yapılandırmak isteyenler ise banka şubelerinden borçlarını yapılandırabilirler.

Emlak365.com

Yorumlar (0)