Ziraat Bankası 2021 Ocak Kredi Faizleri! İhtiyaç, Taşıt ve Konut Kredisi Yıllık Maliyet Tablosu

Ziraat Bankası'nın yeni yıl kredi faiz oranları belli oldu. Yeni yılın ilk işlem gününün ardından kredilerini yenileyen bankanın ilan ettiği yeni oranlar ve yeni kredi özelliklerini tek tek araştırdık. İşte Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi faizleri.

Ziraat Bankası 2021 Ocak Kredi Faizleri! İhtiyaç, Taşıt ve Konut Kredisi Yıllık Maliyet Tablosu

Türkiye'nin şube ağı en geniş olan bankalarının başında gelen ve en çok emekli maaş müşterisi bulunan banka olan Ziraat Bankası, müşterilerinin her türlü kredi ihtiyaçlarına yanıt vermeye devam ediyor. 2020 yılında destek kredileri ile ön planda olan Ziraat Bankası 2021 yılı için kredi paketlerini de açıkladı. Araba alacaklar için sıfır ve ikinci taşıt krerdisi, ev alacaklar için sıfır ve ikinci el konut kredisi, nakit ihtiyacı olanlar için taşıt kredisi veren bankanın sunduğu tüm oranlar haberimizde. 

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Ziraat Bankası yeni dönemde çok çeşitli ihtiyaç kredisi imkanları sunuyor. Banka emekli maaş müşterilerine ayrı, kamu veya özel sektörde çalışıp maaşını Ziraat Bankası'ndan alanlara ayrı, müşterilerinin farklı alanlardaki ihtiyaçlarına ise ayrı kredi olanakları sağlıyor. 

Ziraat Bankası'nın standart ihtiyaç kredisi için sunduğu özellikler ise şu şekilde; Müşteriler Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullandıklarında ödemelerini 36 ay vade seçeneği ve yüzde 1.69 faiz oranıyla yapıyorlar. Banka müşterilerinin gelir durumlarına, kredi risk puanlarına göre 100 bin TL'ye kadar kredi sağlıyor. 

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Ziraat Bankası aracılığıyla ev alacaklar için sunulan krediler için evin sıfır veya ikinci el olması faiz oranlarının değişmesine neden oluyor. Ziraat Bankası, Ocak 2021 döneminde sıfır konut alımlarında yüzde 1.50 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sağlıyor. Bankanın ikinci el konut kredisi faiz oranları ise yeni yılda 1.65 bandında bulunuyor. 

Ziraat Bankası'ndan kredi kullanarak ev alacaklara 120 ay ve 180 ay vadeli kredi paketleri bulunuyor. Ancak her kredi paketinde faiz oranları değişiyor. Ziraat Bankası'ndan kredi kullanacaklar için peşinat oranı yüzde 10 ile yüzde 20 olarka uygulanıyor. 

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Ziraat Bankası taşıt kredisi faiz oranları da konut kredisi faiz oranları gibi. Banka müşterilerinin sıfır veya ikinci el araba alımlarına göre kredi sağlıyor. İkinci el araba alımlarında alınacak aracın yaşı en fazla 5 olmak zorunda. Bankanın kredi faiz oranı ise yüzde 1.75.

Emlak365.com

Yorumlar (0)