Ziraat Bankası Konut, Taşıt ve İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Güncellendi! İşte Yeni Rakamlar

Ev sahibi olmak, araba satın almak isteyenler ile acil nakit paraya ihtiyacım var diyen kişiler bankaların kredi faiz oranlarını yakından takip etmeye devam ederken Türkiye'nin en büyük bankası Ziraat Bankası oranları güncelledi. Ziraat Bankası konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi faiz oranları rakamları haberimizde!

Ziraat Bankası Konut, Taşıt ve İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Güncellendi! İşte Yeni Rakamlar
Devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası kredi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak uygulamış olduğu kredi faiz oranlarını güncelledi. Yapılan güncelleme sonrasında ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları ilan edildi.

EV SAHİBİ OLMAK İSTEYENLER İÇİN ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI LİSTESİ VE KREDİ HESAPLAMA EKRANI! 

Devlet bankası olması nedeni ile vatandaşların en çok güvendiği bankalardan biri olan Ziraat Bankası kredi paketlerinde uygulamış olduğu faiz oranlarını güncelledi. Yapılan güncelleme sonrasında bankanın kredi çekerek ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak uygulamış olduğu faiz oranı Çalışanın Artısı Konut Kredisi paketinde ve Emeklinin Artısı Konut Kredisi paketinde yüzde 1.37 olarak ilan ilan edildi.

Konut kredisi paketinde uygulanan faiz oranı yüzde 1,39 olarak revize edilirken Konut Ürün Paketi kapsamında uygulanan faiz oranı da yüzde 1,37 seviyesinde sabit tutuldu.Güncellenen faiz oranları sonrasında 120 ay vadeli 200 bin lira konut kredisi kullanan bir kişinin aylık taksit tutarı 3 bin 405 TL olarak uygulanacak.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI LİSTESİ NİSAN 2021!

Nisan ayının sonuna doğru yaklaşılırken Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,51 olarak revize edildi. Ziraat  Bankası çalışanın artısı tüketici kredisi paketi ile Ziraat Bankası emeklinin artısı tüketici kredisi paketinde uygulanan faiz oranı yüzde 1,51 olarak ilan edilirken tüketici kredisi paketinde ise yüzde 1,58 faiz oranı uygulanacağı duyuruldu.

Çalışanın artısı paketinde 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi çeken bir kişinin aylık taksit tutarı 380 TL olarak gerçekleşecek.

ZİRAAT BANKASI ARAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Ziraat Bankası araç kredisi faiz oranı kaskolu kredi paketinde yüzde 1,54 olarak uygulanırken kaskosuz kredi paketinde ise yüzde 1.56 olarak uygulanıyor.
Yorumlar (0)