Kredi Kartı Borcu Olanlara Borç Erteleme Müjdesi! 3 Ay Borç Erteleme, 12 Ay Taksitlendirme

Bankalara kredi kartı borcu olanlara müjdeli haber geldi. Vakıfbank, Garanti Bankası, Akbank ve Yapı kredi borç erteleme, kredi kartı ekstre taksitlendirme imkanı sundu.

Finans 28.07.2021 - 13:45 28.07.2021 - 13:47 Gülcan Özer

Pandemi nedeni ile yaşanan ekonomik dalgalanma ne yazık ki devam ederken süreçte pek çok kişi bankalara olan borçlarını ödemekte zorlanmaya başlamıştı. Özellikle de kredi kartı borçları büyük oranda artarken bazı bankalar kredi kartı borcu olan müşterilerine cazip seçenekler sundu. 

Koronavirüs salgını nedeni ile dalgalı seyretmeye devam eden ekonomi nedeni ile bazı bankalar peş peşe açıklama yaparak müşterilerine borç ödeme kolaylığı sağlayacaklarını duyurdu. Yapılan açıklamalar kapsamında bazı bankalar 3 ay kredi kartı borç erteleme imkanı sunarken bazı bankalar ise kredi kartı borcunu 12 ay taksitle ödeme imkanı sundu. 

VAKIFBANK KREDİ KARTI BORCU OLANLARA 3 AY BORÇ ERTELEME VE KREDİ KARTI BORCUNU 12 AY TAKSİTLE ÖDEME İMKANI SUNDU! 

Devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank kredi kartı borcu bulunan müşterilerine başlatmış olduğu kampanya kapsamında hem kredi kartı ekstre erteleme hem de 12 aya kadar taksitlendirme imkanı sunacağını duyurdu. 

Vakıfbank Ekstre Erteleme kampanyası adı verilen kampanyadan Vakıfbank Worldcard müşterileri düzenlenen kampanyadan yararlanabilecekler. Düzenlenen kampanya kapsamında Worldcard son dönem ekstre toplam borcunuzu veya ekstre toplam borç tutarından kalan borcunuzu işlem tarihinden itibaren aylık yüzde 1,59 faiz oranı ile 3 ay erteleme imkanı sunulacak. Business kredi kartı borcu ekstre erteleme başvuruları için ise aylık yüzde 1,88 faiz oranı ile erteleme yapılacak. 

vakıfbank-kredi-kartı-borcu-erteleme

Vakıfbank kredi kartı borç erteleme başvurusu VakıfBank Mobil, İnternet Bankacılığı, 08502220724 Çağrı Merkezi, Şubeler veya SMS ile yapılabilecek. Vakıfbank Worldcard borç erteleme SMS başvurusu için ERTELE yazıp, kartınızın son 6 hanesini ve istediğiniz taksit sayısını ekleyerek 5724 numarasına göndermeniz yeterli olacak. 

garanti-ekstre-atlatma

GARANTİ BANKASI KREDİ KARTI BORCU ERTELEME! BONUS KART EKSTRE ATLAT NEDİR, BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Garanti Bankası müşterilerine 2 ay ekstre erteleme imkanı sunarken toplam borcu isteyen müşterilerine 6 eşit taksitle ödeme imkanı da tanıyor. Garanti BBVA tarafından kullanıma sunulan tüm kredi kartları için geçerli olan fırsat kapsamında aylık faiz işletilmek koşulu ile kredi kartı borçlarını asgari ödeme şartı aranmaksızın ertelenebileceği duyuruldu. 

Garanti internet bankacılığı üzerinden kartlar, kredi kartları, borç ödeme adımları takip edilerek gelen yeni ekranda ekstre atlat butonuna basarak borcunuzu erteleyebilirsiniz. 

akbank-kredi-kartı-erteleme

AKBANK KREDİ KARTI BORCU ERTELEME! AXESS ERTELEME İSTE NEDİR, BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Axess kredi kartı sahipleri borçlarını 3 aya kadar erteleyebilecek. Yüzde 4,72 faiz oranı ile 3 ay erteleme yapan Akbank 50 TL ve üzeri tutarta alışveriş yapan müşterilerine ödemelerini 3 aya kadar erteleme imkanı sunacak. 

Kredi kartı ekstresinin asgari ödeme tutarını yataran kişilere ise Akbank Axess'le Ekstre Böldür kampanyası dahilinde kalan ekstre borcunu 2 ya da 3 eşit taksitle ödeme imkanı sundu. En düşük 100 lira, en yüksek ise 20 bin liraya kadar kredi kartı borcu olan kişilere yüzde 1,98 faiz oranı ile kredi kartı borcu taksitlendirme imkanı sunulacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@