Kredi Kartı Borcunu Kapatmak İçin Son Fırsat! O Banka Kredi Kart Borcu Olanlar İçin Harekete Geçti!

Biriken kredi kartı borçlarını ödemekte zorlananlar için Akbank’tan büyük kampanya geldi! Taksitli Borç Transferi ile diğer bankalara borcu olanlara cazip teklifler sunuluyor!

Finans 23.05.2022 - 15:21 23.05.2022 - 15:26

Hayat pahalılığının artmasının ardından vatandaşların kredi kartı ve kredi borçlarında da ciddi bir artış görülüyor. Bankacılık sektörüne ilişki paylaşılan son verilere göre borçları nedeniyle yasal takibe giren kişi sayısının artmaya devam ettiği görülüyor. Akbank ise biriken kredi kartı borçlarını dert edenlere özel avantajlı Taksitli Borç Transferi ile avantajlı seçenekler sunmaya devam ediyor. Diğer bankalardaki borçlarını Axess’e aktaranlara en uygun faiz oranları ile geri ödeme fırsatı sunuluyor.

Kredi Kartı Borçlarını Uygun Faiz Oranlarıyla Ödeyin!

Akbank, biriken kredi kartı borçlarını rahatça ödemek isteyenler için cazip teklifler sunmaya devam ediyor. Kredi kartı borçlarını yeniden taksitlendiren ve avantajlı bir şekilde geri ödeme planı sunuyor. Diğer bankalara olan kredi kartı borçlarını Axess’e aktararak kolayca geri ödemek isteyenler için en uygun faiz oranları ve ödeme planları sağlanacak. Üstelik kolay başvuru yöntemleri de kullanılarak Taksitli Borç Transferi kampanyasından kredi kartı borçları biriken tüm vatandaşların yararlanması sağlanıyor.

Ücretsiz 12 Aya Varan Taksit İmkanı!

İlk-kez-ev-alacaklar-için-en-ballı-kredi-paketi!-0,99-faizle-350.000-TL-konut-kredisi-için-aylık-taksit-kaç-TL

Diğer bankalara bulunan kredi kartı borçlarını Akbank Axess’e aktaranlar için kolay ödeme fırsatı sunuluyor. Uygun faiz oranlarının yanı sıra, masrafsız bir şekilde kullanılacak Taksitli Borç Transferi, ücretsiz 12 aya kadar taksit imkanı ile rahatça geri ödeme fırsatı sağlıyor. Taksitli Borç Transferi kullanılarak biriken kredi kartı borçlarını yeniden yapılandırmak isteyenlere avantajlı seçenekler sunuluyor.

Düşük Faiz Oranlarından Hemen Yararlanın!

Akbank Taksitli Borç Transferi kapsamında yüzde 1,80 faiz oranları ve masrafsız bir şekilde ücretsiz 12 ay taksit imkanı ile kredi kartı borçlarının kapatılması sağlanıyor. 200 – 20.000 TL arasında işlem yapılabilmektedir. Uygun faiz ve ödeme koşulları ile kredi kartı borçlarını kapatmak isteyenler, Akbank Mobil ve İnternet üzerinden veya Akbank şubelerine giderek diğer bankalara olan borçları için Taksitli Borç Transferi avantajlarından yararlanabilmektedir.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@