Kredi Kartı Kullanarak Alışveriş Yapanlar! Kartınıza 200 TL Tanımlanacak

İş Bankası yeni kampanyası kapsamında müşteri olmak isteyenlere 200 TL tanımlayacak. İşCep müşterisi olacaklar 200 TL'lik ilk alışverişlerine 200 TL kazanacaklar. İş Bankası'nın tüm kampanya detayları

Finans 07.12.2021 - 10:30 07.12.2021 - 10:30 Mustafa Karagöz

Kredi kartı kullananlar için İş Bankası büyük bir kampanya başlattı. Herkes için geçerli kampanya kapsamında İş Bankası müşterisi olacaklar için sağlanacak. Banka müşterilerine 200 TL tanımlayacak ve müşteriler tanımlanan Maxipuanlarını istedikleri gibi kullanabilecekler. İş Bankası'nın Aralık ayı sonuna kadar geçerli olan kredi kampanyasına başvuru yapacaklar aşağıda yer alan aşamaları izleyecekler. 

İŞ BANKASI'NDAN 200 TL KAMPANYASI

İş Bankası kampanyaya katılacak olan müşteriler için tüm açıklamaları sitesinden yayımladı. 

Müşteri olmak isteyenler ilk olarak İş Bankası kredi kartına başvuruda bulunacaklar. İş Bankası'ndan Maximum Kredi Kartı almak için İşCep, Maximum Mobil ve Maximum İşyerim uygulamalarından, İnternet Şubesinden başvuru yapılabilir. Başvuruların yapılmasının ardınan ise müşteriler ikinci işlemi yapacaklar. Başvuruların ardından 31 Aralık 2021 tarihine kadar İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulaması üzerinden başvurularını tamamlayacaklar. 

200 TL Nasıl Ödenecek?

İş Bankası Müşteri Olmak İstiyorum uygulaması üzerinden başvurularını yapan, kredi kartları alanlar ilk alışverişlerinin ardından puan kazanacaklar. Bunun için ilk 200 TL ve üzeri alışverişlerin ardından İş Bankası karta 200 TL tanımlayacak. 

Kartı Gelmesini Beklemek Yok

Alışveriş yapmak ve 200 TL değerinde puan kazanmak için ise kartı gelmesine gerek yok. İş Bankası kart başvurusu onaylananlar için online alışveriş işlemlerini açacak. Müşteriler de online alışveriş işlemleri üzerinden ilk alışverişlerini tamamlayabilir ve kartlarına 200 TL tanımlanmasını sağlayabilir. 

maximum 200 tl

Başvuru Adımları

Müşteriler ilk olarak NFC özelliği olan cep telefonunuza İşCep'i indirip ana ekranda yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneğine tıklayacaklar. Ardından başvuru formu doldurulacak. Daha sonra diğer tüm işlemler online olarak gerçekleştirilecek. Müşteri temsilcisi üzeriden müşteri olmak işlemlerini tamamlayanlar süreci sona erdirecekler. Detaylı bilgi İş Bankası sitesinden alınabilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@