Kredi Kartı Olanlar Müjde! Kredi Kartı Borç Ertelemesi için Büyük Fırsat!

Kredi kartı borcu bulunup, borçlarını ödemekte zorluk yaşayan vatandaşla müjde gibi haber verildi. Kredi kartı borcunu ertelemek isteyenlere yeni bir fırsat verilecek. İşte detaylar...

Finans 15.09.2021 - 09:40 15.09.2021 - 09:40 Elif İşçi

Günümüzde kredi kartı kullanmayan neredeyse kimse kalmadı. Bu süreçte kredi kartı borcu olanlar için borçlarını zamanında ve eksiksiz ödemek sanıldığı kadar kolay olmayabiliyor. Pek çok banka müşterileri için, borçlarını kolay ödemeleri adına destek vermeye devam ediyor.

Destek veren bankalardan birisi de Akbank oldu. Akbank kredi kartı olan ve borcunu ödeyememiş vatandaşlar için yüzleri güldürecek bir adım attı. Borç erteleme imkanı ile birlikte pek çok kişinin deri bir nefes almasını sağlayacak.

AKBANK KREDİ KARTI BORCU OLANLARIN BORCUNU ÖTELEYECEK

Akbank son dönemlerde müşteri portföyünü geliştirmek için harekete geçti. Her kesime uygun düzenlemiş olduğu kredi kampanyalarının yanı sıra kredi kartı kampanyaları ile de pek çok kişiye ürün ve hizmet desteği veriliyor.

Günümüzde pandeminin de etkileri ile birlikte ekonomik açıdan sıkıntı yaşayan pek çok kişi bulunuyor. Akbank maddi açıdan zorluk yaşayan vatandaşlar için harekete geçti. Kredi kartı borçlarını ödemekte zorlananlara özek ödeme erteleme seçeneğini getirdi.

Banka kredi kartı borçlarını ödemek isteyenler için kolay bir ödeme planı çıkardı. Bu ödeme planı ile birlikte belirli bir süre borçlar ertelenebilecek. Kredi kartı ödemeleri Eylül sonuna kadar ertelenebileceği gibi alışveriş faizi alınması halinde de Ekim ayının sonuna kadar ertelenebilecek.

AKBANK KREDİ KARTI BORÇ ERTELEMESİ NASIL YAPILIR?

akbank-kredi-kartı

Akbank kredi kartı borç ertelemesi yapmak için banka müşterilerinin banka şubelerine gitmelerine gerek yok. Bu süreçte bankanın mobil ya da internet bankacılığı şubelerinden işlem yapılabilir.

Kredi seçeneği içerisinden, kredi hesaplarına gelindiği zaman ertelenmesi istenen kredi seçilebilir ve ardından erteleme butonu ile birlikte işlem tamamlanabilir. Öncesinde ödemeye yeniden başlayacağınız tarihi seçmelisiniz. Yeni ödeme planını görüntüleyip onayladıktan hemen sonra süreci tamamlayabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@