Kredi Kartına Başvurana 250 TL! Akbank'tan Diğer Bankaları Kıskandıran Hamle Bugün Duyuruldu

Akbank, Aralık ayının başlamasının ardından müşterisi olacaklara yeni bir kampanya başlattı. Banka yeni müşteri olacaklara 250 TL chip para verecek. Kampanyadan herkes yararlanacak.

Finans 02.12.2021 - 14:27 02.12.2021 - 14:27 Mustafa Karagöz

Akbank kredi kartı kullanmayı planlayan yeni müşterilerine çok özel bir fırsat sunacağını ilan etti. 

Banka 1 Aralık itibariyle başlattığı kampanya kapsamında yeni müşteri olacak tüm herkese 250 TL Chip Para tanımlanacağını duyurdu. Kampanya kullanımı Axess veya Wings'e başvuranlara geçerli olacak. 

AKBANK'TAN 250 TL'LİK KREDİ KAMPANYASI

Akbank'tan başlatılan kredi kampanyası Axess veya Wings kartları için geçerli olacak. Müşteriler bu kartlar için başvuru yapacaklar. Ardından kartları geldiğinde ilk 500 TL alışverişlerini yaptıklarında Chip Para sahibi olacak. 

Banka resmi sitesinde kampanyalar bölümünde tüm müşteriler için geçerli olacak chip para kullanımına ilişkin "İlk kez Axess veya Wings'e başvuranlar ilk 500 TL ve üzeri harcamalarında 250 TL chip-para kazanıyor! Başvurunuzu yapın,  kredi kartınızı anında kullanmaya başlayın, 250 TL chip-para kazanın!" açıklamasında bulundu. 

Müşteriler aralık içinde başvuruda bulunduklarında kampanyadan yararlanabilecekler. Akbank kredi kartı kampanyasının 31 Aralık tarihinde sona ereceğini açıkladı. 

akbank 250 tl chip para

Kampanya detaylarına ilişkin kapsamlı bir kılavuz yayımlayan Akbank hem chip para kampanyasının kimler tarafından kullabılabileceğini hemde kampanyadan yararlanmak için sağlanması gereken başvuru koşullarını açıkladı. 

KULLANIM KOŞULLARI BAŞVURUDAN ÖNCE MUTLAKA OKUYUN

Kampanyadan herkes yararlanabilir. 250 TL değerinde chip para ilk defa Akbank Axess ve Akbank Wings kredi kartı başvurusunda bulunanlar için geçerli olacak. 

1.12.2021 öncesi açık Axess veya Wings kartı olmayıp, 1.12-31.12.2021 arasında başvurarak, 31.12.2021'e kadar kartı onaylanan müşteriler kampanyadan faydalanabilir.

Kredi kartı başvurularının ne zaman ve nasıl yapılacağı hakkında da bilgi verildi. Akbank yeni müşteri olacakların başvurularını Şube, Müşteri İletişim Merkezi, Akbank Mobil, Axess Mobil, İnternet Şube, ATM, Akbank İnternet adresi, Axess internet adresi ve Wings İnternet adresinden yapılabileceğini ilan etti. 

Banka 250 Chip Paranın kişiye nasıl tanımlanacağına ilişkin ise "Başvurusu onaylanan müşteriler kampanya kapsamında 31 Aralık 2021'e kadar ilk 500 TL ve üzeri harcamalarında 250 TL chip-para kazanabilirler. Kazanılan chip-paralar kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra anında karta yüklenecektir." açıklamasında bulundu. 

CHIP PARA NEREDE KULLANILIR?

Chip Para Axess ve Wings kredi kartı ile anlaşmalı olan tüm işyerlerinde ve ürünlerinde geçerlidir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@