Kredi Kartıyla Temassız Ödeme Yapanlar! 100 TL Kampanyası Geldi

Vakıfbank 100 TL kampanyası başlattı. Ay sonuna kadar geçerli olacak kampanya ile temassız ödeme yapanlar 100 TL değerinde World Puan kazanabilecekler.

Kredi Kartıyla Temassız Ödeme Yapanlar! 100 TL Kampanyası Geldi

Vakıfbank müşterileri için 2022 yılı kredi kartı kampanyalarını başlattı. Banka birçok müşterisinin kullanabileceği benzin, market, online alışveriş, kurum ödemeleri, ev eşyası alımlarında puan kampanyaları sundu. Bankanın yeni dönem kampanyalarından birisi de alışverişlerini temassız ödeme yöntemi ile yapanlar için oldu.

VAKIFBANK'TAN TEMASSIZ ÖDEME YAPANLARA 100 TL

Kredi kartı ile alışveriş yapanlara Vakıfbank'tan 100 TL kampanyası başlatıldı. Banka resmi sitesinden ilan edilen şekilde ödeme yapan müşterilerine her alışverişinde 10 TL'ye kadar, toplam ise 100 puan kazanma şansı sunduğunu duyurdu. Kampanyaya katılmak isteyenler için sürecin Ocak ayının son gününe kadar başvuruların devam edeceğini ilan eden Vakıfbank şartları da açıkladı.

Bankanın web sitesinde 100 TL World Puan kampanyasının nasıl kullanılacağına ilişkin "1-31 Ocak 2022 tarihleri arasında VakıfBank Mobil Temassız Ödeme ile farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız her 50 TL ve üzeri alışverişin %2’si, en fazla 10 TL, toplam 100 TL Worldpuan hediye edilecektir." açıklamasıyer aldı.

Müşteriler kampanyaya katılmak için VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasını kullanabilirler. Uygulama üzerinden Cepte Kazan sekmesi ve Hemen Katıl tuşu ile kampanyaya katılım sağlanabilecek.

Hangi alışverişlerin 100 TL puan kampanyasına dahil olduğuna ilişkin de bilgi verilen açıklamada; Mobil Temassız Ödeme dışında yapılan alışverişler, mail order, e-ticaret, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri, BusinessCard'lar, Bankomat Kart’lar, sanal kartlar ve ek kart kullanımlarının kampanyaya dahil olmadığı vurgulandı. Müşteriler alışverişlerini ister peşin isterlerse de taksitle yapabilecekler.

SONRAKİ HABER