Kredi Muslukları Patlayacak! Ziraat Bankası, Akbank, Denizbank. Vakıfbank, Halkbank Faizsiz Kredi Kampanyaları

Son dakika faiz indirimi haberi ile 5 banka faizsiz kredi desteği başlattı! Ziraat Bankası köye dönüş kredisi, Halkbank esnaf kredisi, Vakıfbank, Denizbank, Akbank masrafsız, faizsiz ihtiyaç kredisi!

Finans 21.11.2021 - 11:23 21.11.2021 - 11:24 Gülcan Özer

Merkez Bankası tarafından son 3 toplantıda 400 baz puan faiz indirimi yapılması ile gözler bankaların kredi faiz oranlarına ve kampanyalarına çevrilmişti. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası TCMB Eylül ayı PPK toplantısı ile 100 baz puan, Ekim ayı toplantısı ile 200 baz puan ve son olarak Kasım ayı PPK toplantısı ile 100 baz puan olmak üzere toplamda 400 baz puan faiz indirimi yapmıştı. 

Süreçte gözler bankaların faiz oranlarına çevrilmiş, Merkez Bankası tarafından yapılan faiz indiriminin bankalara yansıyıp yansımayacağı merak konusu olmuştu. Kamu bankaları Ekim toplantısı sonrasında 200 baz puan, Kasım toplantısı sonrasında da 100 baz puanlık faiz indirimini ticari kredilere yansıtırken konut kredisi faiz oranlarını da yüzde 1,38 seviyesinden yüzde 1,20 seviyesine kadar çekmişti. Süreçte 5 bankadan faizsiz kredi kampanyaları açıklandı! 

AKBANK SIFIR FAİZLİ 5 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ VERİYOR! 

Faizsiz ihtiyaç kredisi veren bankalar arasına Akbank'ta katıldı. Akbank internet sitesi üzerinden yapılan kampanya açıklaması ile ilk kez Akbank müşterisi olan kişilere sıfır faizli 5000 TL ihtiyaç kredisi verileceği ilan edildi. 

akbank faizsiz kredi kampanyası 5 bin tl

Akbank mobil üzerinden uzaktan müşteri edinimi ile ilk kez Akbanklı olan kişilere faizsiz, masrafsız ihtiyaç kredisi desteği verileceği ilan edildi. ihtiyaç kredisi taleplerinde ilk defa ve uzaktan müşterimi edinimi ile başvuru yapan kişilere 12 ay vadeli 5 bin TL faizsiz kredi verilecek. 

vakıfbank n11 faizsiz kredi kampanyası

VAKIFBANK FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU SÜRÜYOR! 

Faizsiz kredi veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank ise N11 ile başlattığı kampanya kapsamında internetten alışveriş yapan müşterilerine sıfır faizli kredi kullanma imkanı sundu. Kampanya N11 üzerinden yapılan alışverişlerin ödemesi için geçerli olacak. 6 ay vadeli 5 bin TL kredi verilecek. 

halkbank sıfır faizli ihtiyaç kredisi kampanyası

HALKBANK GİRİŞİMCİ KREDİSİ VE ESNAF DESTEK KREDİLERİ İLE SIFIR FAİZLİ KREDİ VERİYOR! 

Devlet bankaları arasında yer alan Halk Bankası faizsiz kredi kampanyalarını KOSGEB destekli olarak verirken girişimcilik kredisi ve esnaf destek kredisi paketlerinde faizsiz kredi kullanımına olanak sağlıyor. Kredi başvuruları Halkbank şubeleri üzerinden alınıyor. 

ziraat bankası sıfır faizli ihtiyaç kredisi kampanyası

ZİRAAT BANKASI KÖYÜMDE YAŞAMAK İÇİN BİR SÜRÜ NEDENİM VAR FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI! 

84 ay vadeli ve ilk 1 senesi ödemesiz dönemli olarak faizsiz kredi başvurusu alan Ziraat Bankası, Tarım ve Ormancılık Bakanlığı ile imzaladığı protokol ile köyünde hayvancılık yapmak isteyenlere finansal destek sunuyor. Kredi başvuruları hakkında detaylı bilgi Tarım ve Ormancılık Bakanlığı il / ilçe müdürlükleri üzerinden veriliyor. 

denizbank faizsiz kredi kampanyası

DENİZBANK FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Denizbank şu anda 2 faizsiz kredi kampanyası yürütüyor. Bunlardan ilki Denizbank üretici kartı olanlara yönelik olarak verilen 2 bin liralık faizsiz ve komisyonsuz nakit avans fırsatı olarak öne çıktı. 

ibb faizsiz kredi

İkinci kampanya ise cebinde İstanbul Kart'ı olan kişilere sunulan sıfır faizli, masrafsız, komisyonsuz 1200 TL sıfır faizli kredi kampanyası oldu. İstanbul Kart sahipleri İBB ile Denizbank arasında imzalanan ortak protokol kapsamında faizsiz ihtiyaç kredisi kullanabilecek, aylık 100 TL taksitle ödeyecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@