Kredi Notu Düşük Olanlar Dikkat! Enpara İhtiyacı Olanlara 1.59 Faiz Oranlı Kredi Sunuyor!

Enpara ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için kişilerin ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri sizler için yazımızda hazırladık. Sizler de gerekli bilgileri yazımızda öğrenebilirsiniz....

Finans 22.05.2022 - 23:48 22.05.2022 - 23:59

Enpara ihtiyaç kredisi başvurusu diğer bankaların ihtiyaç kredisi başvurusu ile aynı süreçte işlemektedir. Enpara ihtiyaç kredisi uygun faiz oranlarına ve geri ödeme koşullarına sahip olması ile birlikte ön plana çıkmaktadır.

Günlük hayatta kişilerin aniden nakit paraya ihtiyaçları olabilir. Bazen bu gibi durumlarda nakit para bulmak oldukça zordur. Tam da bu noktada devreye giren Enpara, kişilere uygun faiz oranları ve vade süreleri ile ihtiyaç kredisi vermektedir.

Enpara İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

Enpara ihtiyaç kredisi başvurusu için gerekli şartlar Enpara tarafından belirlenmiştir. Bu şartlar genel olarak şunlardır:

  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Yeterli kredi puanına sahip olmak
  • Gelirlerin en az birini beyan edebiliyor olmak

Belirtilen şartları sağlayan kişiler kolaylık ile başvuruda bulunabilirler. Başvurusu onaylanan kişiler anında Enpara ihtiyaç kredisi imkanlarından faydalanarak paralarını hesaplarında kullanabilir.

Enpara İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Acil-Nakit-İhtiyaçları-İçin-Masrafsız-7500-TL-İhtiyaç-Kredisi-Enpara'da!

Enpara ihtiyaç kredisi için gerekli evraklar QNB Finansbank’ın bir hizmeti olan Enpara tarafından belirlenmiştir. Kişiler bu evrakları şubelere götürerek ya da dijital ortamda yetkililere göndererek QNB Finansbank müşterisi olabilirler. Bu evraklar şunlardır:

  • Nüfus cüzdanı
  • İkametgah belgesi
  • Gelir beyan belgesi

Belirtilen belgeler, QNB Finansbank müşterisi olmayan kişiler tarafından bir seferliğine bankaya götürülmesi gereken evraklardır. Hali hazırda banka müşterisi olan kişilerin ise bu evrakları götürmesine gerek yoktur. Müşteri olan kişiler internet şubesinde yer alan İhtiyaç Kredisi Al butonu ile anında hızlı bir şekilde başvuru yaparak kredilerini alabilirler.

Enpara İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Enpara ihtiyaç kredisi faiz oranları her sene QNB Finansbank tarafından belirlenmektedir. Banka kendi koşullarına göre belirlediği bu faiz oranlarını müşterilerini de düşünerek son derece düşük tutmaya çalışmaktadır. Güncel olarak Enpara ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,59 ile %1,79 arasında değişiklik göstermektedir.

Enpara İhtiyaç Kredisi Vade Oranları.

Enpara ihtiyaç kredisi vade oranları maksimum 36 ay olarak belirlenmiştir. Enpara ihtiyaç kredisi imkanlarından faydalanan kişiler 36 aya varan taksitler ile geri ödeme yapabilirler

Gelişmelerden Haberdar Olun

@