Kredi Notu Düşük Olup Paraya Sıkışanlara PTT Yetişiyor! Aktifbank ile İmzalanan Anlaşmayla Herkese Anında Destek!

Kredi notu düşük olduğu için bankaların kapılarından çevrilen vatandaşlara Aktifbank ve PTT aracılığı ile yeni fırsat! Herkes kredi çekebilecek. İşte detaylar..

Finans 03.12.2021 - 12:20 03.12.2021 - 12:22 Elif İşçi

Günümüzün en büyük problemlerinden birisi nakit sıkıntısı haline gelmeye başladı. pek çok vatandaş ekonomide meydana gelen kötü gidişattan nasibini aldı. Çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak konusunda sıkıntı yaşayan vatandaşlar bu noktada hemen soluğu bankalarda alıyorlar.

Son günlerde bankalarda adeta bir faiz depremi yaşandığı doğru. Birbirleri ile mücadele içerisine giren ve müşteri kapma yarışında olan bankalar bu süreçte adeta para saçıyor. Ancak buna rağmen pek çok vatandaş bankaların kapısından eli boş dönüyor. Bunun nedeni ise daha önce bankalarla yaşanılan sorunlar ve kredi notunun düşük olması olarak ifade ediliyor.

PTT VE AKTİFBANK GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ!

Kredi Notu Düşük Olup Paraya Sıkışanlara PTT Yetişiyor! Aktifbank ile İmzalanan Anlaşmayla Herkese Anında Destek!2

Bir süredir görüşme halinde olan PTT ve Aktifbank imzalamış oldukları protokol sonrasında yeni bir anlaşmaya imza attı. Ekonomik açıdan zor günler geçiren, acil nakit sıkıntısı yaşayan vatandaşlara kolay kredi verilecek.

Kredi limiti ise ihtiyaca ve şartlara göre 50 bin lira üst limitli olarak belirlendi. Kredi ile birlikte bankalar düşük faiz oranları, uygun ödeme şartları ile birlikte uzun vadede kolaylıkla ödeme yapabilecekler.

KREDİ NOTU DÜŞÜK OLAN VATANDAŞLAR İÇİN BİR FIRSAT!

Kredi Notu Düşük Olup Paraya Sıkışanlara PTT Yetişiyor! Aktifbank ile İmzalanan Anlaşmayla Herkese Anında Destek!3

Aktif Bank ile PTT arasında imzalanan bu protokol sonrasında kredi notu düşük olduğu için bankalardan işlem yapamayan vatandaşlar için de yeni bir fırsat doğdu. Bunun için sunulan şartları yerine getirmek gerekiyor. Daha önce mobil bankacılık ya da internet bankacılığı kullanan vatandaşlar, bankaya gitmeye gerek kalmadan sorunsuz bir şekilde kredi başvurularını oturdukları yerden yapabilecekler.

Ancak kredi notunu önemsemeyen banka bu süreçte vatandaşın herhangi bir banka ile haciz durumu yaşamamasını önemsediğini açıkladı. Başka bir bankaya halihazırda ödemesi bulunan, ödemelerini yapma konusunda güncel bir sorun yaşayan vatandaşlar da Aktif Bank kredi kampanyasından yararlanamayacaklar.

Emekliler için de özel bir fırsat sunuldu. Emekli maaşını Aktif Bank aracılığı ile PTT üzerinden her ay düzenli olarak almak isteyenlere pek çok farklı ve güncel kredi kampanyası sunulmaktadır. Kredi notu oldukça düşük olan vatandaşlara bile anında acil ihtiyaçlarını karşılamaları için bin lira ödeme yapılacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@