Kredi Oranları Yükseldi Diye Üzülenlere Günde Sadece 12 TL Taksitle 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Türkiye Finans'ta

Türkiye Finans’tan 2021 yılı sonuna özel finansman indirim atılımı geldi. İhtiyaç kredisi oranları yükseldiği için ihtiyaçlarını erteleyenler için, Türkiye Finans Katılım Bankası'ndan yıl sonu atağı.

Finans 13.12.2021 - 09:52 13.12.2021 - 09:52 Serhat Karaman

Türkiye Finans’tan 2021 yılı sonuna özel finansman indirim atılımı geldi. İhtiyaç kredisi oranları yükseldiği için ihtiyaçlarını erteleyenler için, Türkiye Finans Katılım Bankası'ndan yıl sonu atağı geldi. Finansmana ilişkin ayrıntılar haberimizin devamında.

Katılım bankacılığının önemli isimleri arasında yer alan Türkiye Finans, birçok bankadan artırım haberinin geldiği şu günlerde önemli bir kampanya düzenledi. %1,42’den başlayan finansman oranları ile tüketicilerin dikkatini çekmeyi başaran Türkiye Finans, bu oranları yıl sonuna kadar geçerli kıldı. İhtiyaçlarınızı daha fazla ertelememek adına kredinizi Türkiye Finans’tan alın, 36 aya varan vadeler sayesinde kredi ödemelerinizi zorlanmadan yapın.

%1,42’den Başlayan Finansman Oranları Türkiye Finans’ta

Kredi oranları, vadeye göre değişmek kaydı ile %1,42’den başlıyor. Daha kolay hesap yapabilmeniz için farklı kredi tutarlarını farklı vadeler için sizler adına listeledik. Aşağıdaki tabloda Türkiye Finans’ın güncel finansman oranlarını ve hangi kredide ne kadar ödeme yapacağınızı detayları ile görebilirsiniz.

Tabloda da görüleceği üzere 6 ay için finansman oranı %1,42; 24 ay için %1,60 ve 36 ay için %1,68 olarak uygulanmakta. Ayrıca kredinizi daha düşük vadede çektiğinizde toplam geri ödeme tutarı, uzun vadelere göre daha az hesaplanacaktır. Kredi başvurunuzu Türkiye Finans şubelerinden, bankanın internet ve mobil bankacılık uygulamalarından yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@