Kredi Peşinatı Değil Evin Fiyatı! Halkbank 104 Bin TL'ye Ankara'da Ev Satıyor

Halkbank yayımladığı bir ilan ile başkent Ankara'da 104 bin TL'ye daire satışı yapacağını ilan etti. Bankanın farklı özelliklerde ve farklı fiyatlarda çok sayıda duyurusu bulunuyor.

Emlak Haberleri 14.12.2021 - 09:15 14.12.2021 - 09:15 Mustafa Karagöz

Halkbank'tan konut alacaklar için bankanın özel bir kredisi de bulunuyor. Eğer müşteriler Halkbank'tan ev almak için başvuruda bulunurlarsa ve ihale sonunda ev almaya hak kazanırlarsa banka ile alım satım süreci başlayacak. Bu süreçte müşteriler bankadan konut kredisi talep edebilirler. Talebin olumlu yanıt bulması durumunda ise müşterilere kredi sağlanır. 

Müşteriler ihale süreci sonunda yapacakları ödemeleri kullanacakları kredi ile yapabilirler. Ancak bu süreçte bankaya belli bir oranda peşinat ödenmesi gerekiyor. Halkbank kendi konutlarının alım satım durumunda müşterilerine çok özel imkanlar sunuyor. Daha düşük faiz ilk sunulan olanak olurken esnek ödeme seçenekleri ve uzun vade fırsatları da sağlanabiliyor. 

HALKBANK'TAN 104.000 TL'YE KONUT KREDİSİ

Halkbank'tan konut kredisi çekerek yada direkt nakit ödeme ile ev almak isteyen müşteriler için çok farklı seçenekler mevcut. Banka hem ev hemde arsa, işyeri gibi taşınmaz satışları yapıyor. Bu satışlar için bankanın gayrimenkul sitesi incelenebilir. Ev almak isteyenler için de Türkiye'nin çok farklı noktasından 22.000 TL'den başlayan köy evleri gibi seçenekler ile çok lüks ve yüksek fiyatlı konutlar mevcut. 

Banka Ankara'da satışa çıkardığı konutları ise 104.000 TL'den başlayan fiyatlarla müşterilerine sundu. 

İlan edilen duyuruda Ankara'nın Kızılcahaman İlçesinde 88 m2 büyüklüğünde bir daire 104 bin TL'ye satılacak. Bunun yanında Ankara'nın Etimesgut İlçesinde 89 m2 büyüklüğünde bir daire ise 146 bin TL'ye listede. Bir başka ucuz konut fırsatı ise Ankara'nın Polatlı İlçesinde 204 m2 büyüklüğünde olan bir daire için istenen 156 bin TL. Bu fiyatların dışında fiyato 156 bin TL'den pahalı 200 bin TL'den ucuz ve 200 bin TL'den de pahalı çok fazla seçenek ver. 

GÜNCEL KONUT SATIŞ LİSTESİ

14 Aralık Salı gününden itibaren ihalede olacak ve önümüzdeki günlerde ihalesi devam edecek bazı konut satış fiyatlarını ve güncel satış rakamlarını sizlerle paylaşıyoruz. 

halkbank ankra ev satışı

Ankara'da ev almak isteyenler ile bankanın satış duyuruları ile başka şehirlerde ev alma planı kuranlar Halkbank Gayrimenkul satış sitesinden tüm satış listesine ulaşabilir. İhale başvuruları ise Halkbank internet bankacılığı ile Halkbank şubelerinden yapılabilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@