Kredilerde 91 gün detayı! Ziraat Bankası 25 bin lira açıkladı

91 günlük ödeme erteleme fırsatıyla ihtiyaç kredisi çekecek olanlar için Ziraat Bankası düşük faizle kredi imkanı sunuyor. 25.000 TL ihtiyaç kredisi için ise ödemeler 958 TL'den başlıyor.

Finans 04.06.2022 - 10:43 04.06.2022 - 10:43 Mustafa Karagöz

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi ile kurban öncesi, yaz döneminde nakit sorunlarını çözmek isteyenler için çok ciddi fırsatlar sunuyor. Bankanın kampanyalı ihtiyaç kredisi haziran ayında kimsede olmayan faiz oranları içeriyor. En düşük faiz oranlarına sahip Ziraat Bankası üzerinde 92 günlük ödeme erteleme avantajı ve esnek ödeme seçenekleri sunuyor. 

KREDİLERDE 92 GÜN DETAYI

Müşteriler Haziran ayında ihtiyaç kredisi çekmek istediklerinde 91 gün ödeme erteleme avantajından yararlanacaklar. 6 ile 10 Haziran tarihleri arasında ihtiyaç kredisi çekecek olan vatandaşlar 3 aylık ödeme erteleme avantajından yararlanmak istediklerinde; ilk ödemelerini eylül ayının başında yapacaklar. 

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurularında ayrıca esnek ödeme seçenekleri de sunuyor. 

Kredi başvurusu onaylanan müşterilere ilk olarak aylık eşit taksit ödemeli kredi seçeneği sunulacak. Ancak müşteriler istemeleri halinde 2 ayda bir taksit ödemeli yada 3 ayda bir ödemeli imkanlarından faydalanabilecekler. Taksitler düşsün diyenlere azalan taksitli, tam tersi taksitler düşük başlasın sonra artsın diyenlere artan taksitli ödeme seçenekleri sunulur. Bunların yanında kredi geri ödemelerinde balon ödemeli ve serbest ödemeli seçenekler de mevcut. 

25.000 TL VERİYOR

İhtiyaç kredisi kullanacaklar için kampanyalı kredi tutarı 25.000 TL. Bu rakamın altında bir kredi başvurusunda bulunacak olanlar yüzd 1.55 faiz oranından yararlanacaklar. Eğer 25.000 TL'den fazla kredi çekilmek istenirse faiz oranı yüzde 1.69 olur. 

Bu faizler sonrası;

25.000 TL Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan bir müşteri 36 ay vadeli ve ödeme ertelemesiz bir ödeme olanı oluşturduğunda aylık 958 TL taksit ödemesi yapar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@