Kredilerde Bir İlk Resmen Duyuruldu! Ziraat Bankası Kredi Müjdesi: 0.37 Faiz Oranı İle 50 Bin TL Destek Kredisi

Cumhurbaşkanı kredi açıklaması son dakika 2022 ile Ziraat Bankası kredi musluklarını açtı! Yeni kredi paketleri ile Ziraat Bankası 250 bin TL faizsiz, 50 bin TL düşük faizli köye dönüş projesi kredisi

Finans 17.04.2022 - 10:05 17.04.2022 - 10:13 Gülcan Özer

Kabine toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen yeni istihdam ve destek kredisi müjdeleri sonrasında beklenen ilk adım atıldı. Kredi müjdesi açıklandı, kredilerde bir ilk yaşandı! Yapılan açıklama ile 0.37 faiz oranı ile destek kredisi verileceği ilan edildi. 

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada Köye Dönüş Projesi kapsamında 200 bin TL sıfır faizli destek kredisi verilirken daha fazla nakit paraya ihtiyacı olanlara ise 50 bin liraya kadar yüzde 0.37 faiz oranı ile düşük faizli kredi desteği sağlanacağı ilan edildi. Köyümde yaşamak için bir sürü nedenim var diyenlerin ihtiyaç duydukları nakit para desteği Ziraat Bankası tarafından verilecek! 

ZİRAAT BANKASI KÖYE DÖNÜŞ PROJESİ 2022! 84 AY VADELİ, 1 SENE ÖDEMESİZ DÖNEMLİ FAİZSİZ KREDİ MÜJDESİ GELDİ

Türkiye'nin en büyük bankası olan ve devlet bankası olmasıın verdiği güç ile vatandaşın kara gün dostu olarak elini her daim taşın altına koymaktan çekinmeyen Ziraat Bankası aynı zamanda destek krediler ile de adından söz ettiriyor. Kabine toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından son dakika olarak duyurulan yeni destek kredilerinin detayları belli oldu. Ziraat Bankası 7 yıl vadeli 200 bin TL sıfır faizli köye dönüş kredisi verirken, yüzde 0,37 oranı ile ise 50 bin TL ilave kredi kaynağı sağlayacak. 

köye dönüş kredisi

ZİRAAT BANKASI KÖYÜMDE YAŞAMAK İÇİN BİR SÜRÜ NEDENİM VAR PROJESİ 2022 NEDİR?

Son dönemde yükselen et fiyatlarını düşürmek için hükümet bir süredir hayvancılık desteklerini arttırırken bu desteklerden biri de köyümde yaşamak için bir sürü nedenim var projesi olarak öne çıkıyor. Açıklanan kredi paketinde aranılan şartları taşıyan kişilere faizsiz destek kredisi ve düşük faizli işletme kredisi verilecek. 

başvuru şartalrı köye dönüş kredisi

ZİRAAT BANKASI KÖYE DÖNÜŞ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER, KİMLER FAİZSİZ KREDİ ÇEKEBİLİR?

Düzenlenen kredi paketinden yararlanmak isteyen kişilerin yukarıda yer alan şartları taşımaları gerekiyor. 

başvuru belgeleri-1

ZİRAAT BANKASI SIFIR FAİZLİ, 7 YIL VADELİ 200 BİN TL DESTEK KREDİSİ BAŞVURU BELGELERİ NELERDİR?

Kredi şartlarını taşıyan kişiler kredi başvurusu için yukarıda istenen belgeleri tamamlayarak başvurularını il / ilçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ofisleri üzerinden yapacak. 

köyümde yaşamak için bir sürü nedenim var katılan iller

ZİRAAT BANKASI 18 AY VADELİ, YÜZDE 0.37 FAİZ ORANI İLE DESTEK KREDİSİ NEDİR?

Düzenlenen kampanyada hayvan alımları için 200 bin liraya kadar faizsiz kredi verilirken yem kredisi olarak ise yıllık yüzde 4,5 aylık ise yüzde 0,375 oranı ile kredi desteği sağlanacak. Söz konusu kredi başvurusu kabul edilen kişilere verilecek. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@