Kredilerde Hava Yumuşadı! 0.99 Faizli, 200.000 TL Limitli, 7 Ödeme Planıyla Yeni Fırsatlar

İhtiyaç kredisi kullanacaklar için yeni hafta kampanyaları duyuruldu. Yeni haftada en düşük faiz, en yüksek limit ve en esnek ödeme seçeneklerini sizlerle paylaşıyoruz. İşte banka banka liste.

Kredilerde Hava Yumuşadı! 0.99 Faizli, 200.000 TL Limitli, 7 Ödeme Planıyla Yeni Fırsatlar

İhtiyaç kredisi kullanacaklar için bankaların izledikleri isteksizlik dönemi sona eriyor. Bankalar yaz sonu itibariyle daha düşük faiz oranıyla kredi imkanları sunuyor. Yeni dönem ihtiyaç kredisi faizleri sizlerle.

0.99 FAİZLE EN DÜŞÜK MALİYETLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

En düşük faizli ihtiyaç kredisinde TEB'in kampanyası ilk sırada yer alıyor. TEB müşterilerinin kredi kullanımlarındadaha düşük faiz oranı sağlıyor. Ancak ilan edilen kredi kampanyası herkes için geçerli değil. Banka müşterisi olanlara SMS ile başvuru yapmaları durumunda 0.99 faiz oranı sunuyor. Bankanın sağladığı kredi kampanyasında limit ise 3.000 TL olarak açıklandı. Ayrıca düşük limitli ihtiyaç kredisi kampanyasında müşterilere 6 ay vadeli ödeme planı sunuyor. Kampanyalı TEB kredisi için dijital ortamdan başvuru yapmak gerek.

ihtiytaç kredisi

HERKES İÇİN STANDART KREDİDE EN DÜŞÜK FAİZ

Herkes için geçerli ihtiyaç kredisi kampanyasında müşterilere yüzde 1.35 ve yüzde 1.39 faiz oranı seçenekleri sunuluyor.

İNG Bank ilk defa kendisi ile çalışacak olan müşterilerine yüzde 1.35 faiz oranıyla 3 ay ertelemeli 50.000 TL limitli ihtiyaç kredisi sağlıyor. Bankanın kredi paketinde müşterilere 36 ay vade fırsatı sunuluyor. QNB Finansbank ise müşterisi olan ve olmayan herkese yüzde 1.39 faiz oranıyal kolay ödemeli 70.000 TL ihtiyaç kredisi sağlıyor. İki bankada müşterilerinin kredi puanlarının yüksek olmasını istiyor.

ihtiyaç kredisi2

EN YÜKSEK LİMİTLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Yapı Kredi Bankası müşterilerine çok yüksek limitle ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Müşterilerinin aylık kazançlarının çok yüksek olması ve kredi puanlarının olumlu olması şartıyla banka 200.000 TL kredi sağlıyor. Kredi paketinde en uzun vade dönemi 36 ay olarak uygulanacak. Müşterilerin kredi kullanabilmesi için bankanın ek teminat isteme hakkı da bulunuyor.

ihtiyaç kredisi-3

7 FARKLI ÖDEME SEÇENEĞİYLE İHTİYAÇ KREDİSİ

Vakıfbank müşterilerinin kredi kullanımları sonrası yapacakları ödemelere çok farklı ödeme seçenekleri sunuyor. Banka müşterilerine kredi taksitlerine göre, ödeme aralığına göre yada gelirlerine göre 7 farklı plan oluşturuyor. Kolay ödeme seçeneklerinde artan taksitli, azalan taksitli, eşit taksitli seçenekler var. Bunun yanında balon ödemeli, 3 ayda bir ödemeli, 2 ayda bir ödemeli süreye dayalı imkanlar sunuluyor. Son ödeme şekli ise serbest ödemeli kredi. Banka bu ödeme imkanlarıyla 125.000 TL kredi olanağı sağlıyor.