Kripto Para Analisti Ethereum Yatırımcılarını Heyecanlandırdı! Yüzde 325 Büyük Ralli için Tarih Verdi

Dünyaca ünlü kripto para analisti Nicholas Merten yeni bir tahminde bulundu. Ethereum hakkında yapılan değerlendirmeler sonrasında büyük yükselişin sinyallerini verdi.

Finans 02.12.2021 - 11:49 02.12.2021 - 11:50 Elif İşçi

Kripto para analizleri ile isim yapan ve tanınan ünlü isim Nicholas Merten yeni bir açıklama daha yaptı. Yaptığı son açıklama ile özellikle kripto paralar arasında varlığını iyiden iyiye hissettirmeye başladığı Ethereum hakkında büyük heyecan yarattı. Ortada olan boğa döngüsü çerçevesinde kripto para biriminin yeni bir yükseliş için harekete geçeceği düşünülüyor.

ETHEREUM İÇİN BÜYÜK YÜKSELİŞ TAHMİNİ GELDİ!

Kripto Para Analisti Ethereum Yatırımcılarını Heyecanlandırdı! Yüzde 325 Büyük Ralli için Tarih Verdi2

Ünlü analist katılmış olduğu yeni bir strateji oturumu sırasında kripto paralar arasında ikinci büyük hacmi ile dikkat çeken Ethereum hakkında son tahminlerini paylaştı. Kripto para biriminin 20.000 dolar seviyesinin kırılma noktası olduğunu ve bu seviyeyi kırması gerektiği belirtildi.

Tahminlerini, Ethereum hakkında tüm gelişmelerin olumlu gitmesi halinde gerçekleşeceğinin de altını çizdi. Süreçte olumsuz bir durum yaşanmaması halinde Ethereum için 20.000 dolar seviyelerinin görülmesinin sürpriz olmayacağı ifade ediliyor. Aslında kripto para ile ilgilenen pek çok kişi için ilk etapta bu seviye kulağa biraz fazla gelebiliyor.

Ethereum’un bu süreç içerisinde yeni bir ralli içerisine gireceği düşünülüyor. Bu durumda ünlü analist tarafından kripto para biriminin birden yüzde 325 oranında bir artış yaşayabileceği ihtimalleri açıklandı.

ETHEREUM SON DURUMU

Kripto Para Analisti Ethereum Yatırımcılarını Heyecanlandırdı! Yüzde 325 Büyük Ralli için Tarih Verdi3

Ünlü analiste göre yapılan tahminler ilk bakışta pek çok kişiye akıl almaz bir tahmin olarak geliyor. Ancak 2021 yılının ilk çeyreği değerlendirildiği zaman Ethereum üzerinde yaşanan artışın bu tahminin aslında çok üzerinde olduğu belirtildi. Bu tür bir fiyat seviyesinin gelişen şartlara göre son derece makul bir rakam olduğu düşünülüyor. Ethereum yatırımlarının da kripto paralar arasında en güvenli yatırım alanlarından birisi olduğunu öne sürüyor.

Ethereum piyasa değeri ile tüm dünyada ikinci sıraya yerleşmiş durumda. Son bir haftalık durumu göz önüne alındığı zaman yüzde 7 oranında bir yükseliş trendi içerisine girdi. Şimdilerde kripto para biriminin fiyatı 4.685 dolar olarak açıklandı. Ethereum artış trendi içerisindeyken diğer kripto paraların bir yükseliş kaydetmemesi de en dikkat çekici durumlardan birisi oldu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@