Kripto Para Cinneti! 450 Bin Lirasını Kaybeden Koca, Eşini Katlederek İntihar Girişiminde Bulundu

Kripto paralar son derece dalgalı bir şekilde seyretmeye devam ederken küçük yatırımcı büyük para kazanma umudu ile girdiği kripto para borsaları üzerinden büyük kayıplarda yaşayabiliyor.

Gündem 28.12.2021 - 12:04 28.12.2021 - 12:05 Gülcan Özer

Son dönemde büyük bir hızla yaşadığı yükselişler ile dikkat çeken kripto paralar sert düşüşleri ile ne yazık ki pek çok kişinin de mağdur olmasına neden olabiliyor. Yüksek kazanç hayalleri ile elindeki tüm parayı kripto paralara yatıranlar ya da parası olmadığı halde başkalarının parasını kullanan ve borçla kripto para yatırımı yapan kişiler büyük mağduriyetler yaşarken yaşanan bu mağduriyetler yürek yakan hikayelere de konu olabiliyor. 

Annesi, babası ve ablasını öldürerek intihar eden kripto para mağduru ve büyük para kaybettiği için intihar eden emlakçıdan sonra bir acı haberde Adana'dan geldi. 450 bin lirasını kripto para borsasında kaybettiği iddia edilen 28 yaşındaki Y.E.U. 7 senedir evli olduğu M.A.U.'yu silahla vurduktan sonra aynı silahla intihar girişiminde bulundu. 

KRİPTO PARA PİYASASINDA 450 BİN LİRASI BUHAR OLDU, EŞİNİ KATLEDİP İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNDU! 

Söz konusu olay Adana'nın Seyhan ilçesine bağlı olan Yeşilyurt Mahallesi sınırları içerisinde yer alan müstakil evde meydana geldi. Dolmuş şoförü olarak çalışan Y.E.U iddialara göre 7 senelik eşi ile tartışma yaşadı. Sinirlerine hakim alamayan genç adam iddialara göre kripto para piyasasında 450 bin TL kaybettiği için cinnet getirdi ve eşine silahla ateş etti. 

Eşinin kanlar içinde yere yığılmasının ardından silah sesini duyan baba oğlunun elinden silahı almak için girişimde bulundu. Babasına "senide vururum" diyen genç adam silahı başına dayayıp ateşledi. Babanın haber verdiği sağlık ekipleri ve güvenlik güçleri olay yerine sevk edilirken genç adamın vurduğu eşinin hayatını kaybettiği, cinnet getiren eşin ise ağır yaralı olduğu ve hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi. Genç çiftin 3 çocukları olduğu, 2 ay önce ikiz bebekleri olduğu öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@