Kripto Para Kahininden Yeni Tahminler! Bitcoin, Ethereum Ve Dogecoin Ne Kadar Olacak?

Kripto para piyasasına olan hakimiyeti ile tanınan ve kripto para kahini olarak ünlenen Max Keiser yeni tahminlerini açıkladı. Bitcoin, Ethereum, Altcoin ve altın fiyat tahminleri...

Kripto Para Kahininden Yeni Tahminler! Bitcoin, Ethereum Ve Dogecoin Ne Kadar Olacak?

Kripto para piyasası son dönemlerin en önemli finans araçlarından birisi haline geldi. Ödeme yöntemi olarak kullanılıp kullanılamayacağı tüm dünyada tartışılan kripto para birimleri çok büyük işlem hacmine sahipler. Dünya genelinde çok sayıda yatırımcının yer aldığı kripto para piyasalarında analistler ön plana çıkmaya devam ediyor.

Kripto para piyasalarına hakim olması ve yaptığı değerlendirmelerin de genellikle doğru çıkması ile tanınan analist Max Keiser yeni değerlendirmelerini paylaştı. Özellikle Bitcoin için tüm kritik seviyeleri önceden tahmin eden usta analist yine yorumları ile yatırımcılara yön veriyor.

BİTCOİN İÇİN FİYAT TAHMİNİ

Bitcoin hakkında değerlendirmelerde bulunan Max Keiser, “Bitcoin ve itibari parayı fiyatlayacaksanız bunun herhangi bir sınırı yoktur. Çünkü itibari parada herhangi bir tavan olmaz. Dolayısıyla Bitcoin'in de herhangi bir üst sınırı yoktur. Altını nasıl ons olarak fiyatlandırırsanız Bitcoin'i de o şekilde fiyatlandırabilirsiniz

Bitcoin bu açıdan en güçlü kripto para olmayı sürdürecektir. Dolayısıyla Bitcoin fiyatında ciddi gerilemeler meydana gelmeyecek. Hatta alınan işaretler Bitcoin'in fiyatının 60 Bin Dolar seviyesine doğru ilerleyecektir. Sonrasında ise hedef 100 Bin Dolar olacaktır. Zaman zaman geri çekilmeler yaşanabilir. Bu finansal piyasaların doğası gereğidir. Panik yapılacak bir durum olmayacaktır.” dedi.

ETHEREUM 10 BİN DOLAR OLACAK

Ethereum hakkında da değerlendirmelerdde bulunan Max Keiser, “Etehereum kripto para piyasalarının güçlü para birimlerinden birisidir. Bunu zaten işlem hacmine bakıldığında herkes görebilir. Kripto paralar itibar kazandıkça Ethereum 10 Bin Dolar hedefine doğru ilerleyecektir.

Bitcoin'in ardından en çok güven veren para birimi Ethereum'dur. Şu andaki fiyatı da hakkını bulmuş bir fiyat değildir. 2021 yıl sonunda 10 Bin Dolar seviyesini aşmış bir Ethereum görebiliriz.” dedi.

DOGECOİN YIL SONUNDA KAÇ DOLAR OLUR?

Max Keiser tarafından yapılan tahminlerde Dogecoin'e de yer verildi. Max Keiser Dogecoin için, “Dogecoin ilginç bir kripto para olduğu açık. Sürekli beklenmeyen zamanlarda yükseliş kaydediyor. Bu özelliği ile popüler hale geldi belki de. Dogecoin yatırımcılarına çok önemli kazançlar sağladı. Şu andaki fiyat hareketlerini izlediğimizde yine bir sürpriz ihtimali doğduğunu söyleyebiliriz. Dogecoin'in 2021 yıl sonunu 2 dolar seviyesinde kapatacağını düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

SONRAKİ HABER