Kripto Para Piyasasında Binance Depremi! Kripto Para Çekimi Askıya Alındı

Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında ilk sıralarda yer alan Binance de para çekimi durduruldu. Son dakika kripto para haberi! Binance neden para çekemiyorum, para çekilmiyor?

Gündem 01.11.2021 - 16:30 01.11.2021 - 16:30 Gülcan Özer

Kripto para piyasalarında yaşanan tedirginlik yapılan her duyurunun deprem etkisi yaratmasına neden olurken bunlardan biri de Binance tarafından yapıldı. İşlem hacmi ve üye sayısı ile dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında gösterilen Binance yaptığı son dakika duyurusu ile para çekimini durdurduğunu duyurdu. 

SON DAKİKA: BİNANCE PARA ÇEKİMİNİ DURDURDU! 

Kripto para piyasalarına bomba gibi düşen son dakika haberi ile Binance para çekimini durdurduğunu duyurdu. Aralarında bitcoin, dogecoin ve ethereum gibi kripto paraların olduğu tüm kripto para birimleri için işlemler durduruldu. 

Binance'nin resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan  duyuruda "Yoğunluk nedeniyle kripto çekme işlemleri geçici olarak yapılamamaktadır. Sorunun kısa sürede çözüleceğinden ve SAFU koruması altında olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Sabrınız için teşekkür eder, verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz" ifadelerine yer verildi. 

binance para çekimi açıklaması

Kripto para birimlerinde para  çekme işlemlerinin durdurulma nedeni olarak kripto paralarda çekimlerin büyük ölçekli birikmiş işler olarak gösterildi. Yapılan açıklama sonrasında kripto para işlemlerini tekrar açan Binance aynı açıklamayı bir kere daha yayımlayarak işlemlerine 2. kez ara verdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@