Kripto Para Piyasasında Dengeler Değişti! Bu Altcoin Balinalar Tarafından Rekor Sayıda Alınıyor!

Kripto para piyasalarında dengeler değişmeye devam ediyor. Altcoinler arasında yer alan MATİC yatırımcıların ve balinaların gözdesi haline geldi.

Finans 28.12.2021 - 11:50 28.12.2021 - 11:53 Elif İşçi

Kripto para piyasasında dengeler değişmeye devam ediyor. Yapılan değerlendirmeler sonrasında Ethereum rakibi olarak gösterilen MATIC ön plana çıkmaya devam ediyor. Son dönemlerde yapılan değerlendirmeler sonrasında arzın yüzde 90’lık kısmını oluşturduğu belirlendi.

Yatırımcıların ve aynı zamanda balinaların toplamaya başladığı altcoinlerin türü de değişmeye başladı. Kripto balinaları Ethereum rakibi olarak bilinen MATIC için harekete geçti ve satın almalar başladı.

MATIC KRİPTO BALİNALARININ GÖZDESİ OLDU

Kripto para analizleri sırasında değerlendirmeler devam ediyor. Kripto balinaları gelecek için yatırımlara hız kesmeden devam ediyor. Merkezi olmayan kripto para birimlerinin gelecek dönemde artış gösterip sistemi değiştireceği düşünülüyordu. Bunun üzerine balinaların büyük kısmının MATIC arzının oluşturduğu belirlendi.

Büyük balinaların göstermiş olduğu bu ilgi sonrasında yatırımcılar da yatırımlarını bu noktada yönlendirmeye başladılar.

MATIC YATIRIMLARIYLA BİRLİKTE YÜKSELMEYE DEVAM EDİYOR

Kripto Para Piyasasında Dengeler Değişti! Bu Altcoin Balinalar Tarafından Rekor Sayıda Alınıyor!2

Yatırımlar sonrasında MATIC şimdilerde en yüksek seviyesini görmeye başladı. MATIC şimdilerde 2.90 dolar olarak açıklandı. Yatırımcılar ise bu yükselişten dolayı mutlu olduklarını açıkladılar. Yapılan değerlendirmeler sonrasında yatırımcılar şimdiye kadar yüzde yüz oranında karda olduklarını ve yatırımlarının katlanarak arttığını açıkladılar.

Analiz raporları değerlendirildiği zaman pek çok yatırımcının hatta oran verecek olursak yüzde 77’lik kısmının MATIC yatırımlarını 12 ay olarak olarak belirledikleri tespit edildi. Çok küçük bir kısmı ise bir yıldan daha uzun süredir MATIC yatırımcısı olduklarını ifade ettiler.

Son bir haftalık piyasa değerlendirmesi yapıldığı zaman ise çıkış ve giriş işlemleri göz önünde bulundurulduğunda 618,24 milyon dolar tutarında işlem yapıldığı belirlendi. MATIC sürekli değer kazanan bir altcoin oldu.

Yazımızda yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımlarınızı kişisel araştırmalarınız ile yürütmelisiniz.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@