Kripto Para Piyasasında Sular Durulmuyor! Bitcoin Fiyatları Ne Olacak?

Kripto para piyasasında toparlanma süreci devam ederken aşağı yönlü dalgalanmalar da devam ediyor. Bitcoin fiyatlarında yaşanan son düşüşlerden sonra fiyatlar ne oldu?

Kripto Para Piyasasında Sular Durulmuyor! Bitcoin Fiyatları Ne Olacak?

Kripto para piyasasında dalgalanmalar hız kesmeden devam ediyor. Yaşanan dalgalanmalar yatırımcıların kafasını karıştırmaya devam ediyor. Kripto para lideri Bitcoin ise yaşanan deprem sonrasında büyük kayıplar vermişti. Bir ara verdiği kayıpları yeniden toparlama eğilimine girse dahi hala düşüşler ve aşağı yönlü hareketlenmeler devam ediyor.

Kripto para değerlendirmesi yapılacak olursa Bitcoin son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde yenden düşüş eğilimi göstermeye başladı. Ethereum ise lider kripto para biriminin aksine yeniden verdiği kayıpları toplayarak 4.100 dolar seviyelerine geldi.

BİTCOİN FİYATLARI YENİDEN YÜKSELECEK Mİ?

Kripto Para Piyasasında Sular Durulmuyor! Bitcoin Fiyatları Ne Olacak?2

Kripto para lideri Bitcoin bu süreçte dünden bugüne fiyatları aşağı yönlü çevirmiş gibi görünüyor. Bununla birlikte yaşanan son düşüşler sonrasında kritik bir seviyeye geldiği öğrenildi. Daha önce 69.000 dolar seviyelerini test ederken bir kırılma anı yaşayarak düşmüş ve 60.000 dolar seviyelerini test etmeye başlamıştı.

Şimdilerde Bitcoin fiyatları 50 bin doların altında kalmış gibi görünüyor. Son bir günlük süreçte yaşanan düşüşler sonrasında Bitcoin 48.00 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor. Bitcoin fiyatlarının yeniden yükselip yükselmeyeceğini büyük bir merakla bekleyen yatırımcılar için analistler 42.000 dolar seviyesini işaret ediyorlar ve bu seviyenin kırılmamasının önemli olduğunu ifade ediyorlar.

ETHEREUM FİYATLARINDA SON DURUM NE?

Kripto para birimleri arasında ikinciliği elinde bulunduran Ethereum yeniden yükselişe geçti. Bitcoin ile karşılaştırması yapıldığı zaman çok daha düşük bir kayıp elde ettiği görülmüştü. Bunun ardından yeniden 4.100 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladığı öğrenildi. 4.000 dolar destek seviyelerine de şimdiden oldukça yaklaştığı öğrenildi.

Piyasalarda hala dalgalanmalar devam ediyor. Kripto para piyasasının toparlanması için uzmanlar biraz daha zamana ihtiyaç duyduklarını ifade ediyorlar. Ancak bazı uzmanlar 2022 yılında Bitocin’den büyük bir yükseliş haberi alacaklarını ifade ediyorlar.

SONRAKİ HABER