Kripto Para Piyasasını Sarsan Yeni Analiz! Uzman İsimden Dogecoin, Binance Coin, SushiSwap Ve VeChain Tahminleri!

Kripto para piyasasında günün en dikkat çekici analizini piyasa uzmanı Justin Bennett yaptı. 4 kripto para biriminin patlamak için hazırlandığını söyleyen ünlü analist piyasayı sarstı.

Kripto Para Piyasasını Sarsan Yeni Analiz! Uzman İsimden Dogecoin, Binance Coin, SushiSwap Ve VeChain Tahminleri!

Kripro para piyasasında yükselen işlem hacimleri ile çok önemli miktarlarda varlıklar bu piyasada dönmeye başladı. Böyle olunca altın ile dahi rekabete girişen kripto paralara dair analizler önem kazandı. Kripto para birimlerine yatırım yapmak isteyenler kazançlı çıkabilecekleri yorumları takip altına aldılar.

UZMAN İSİMDEN 4 ALTCOİN İÇİN PATLAMA YORUMU

Dünyada kripto para piyasası denileince uzmanlar arasından sıyrılmayı başarabilen çok az sayıda analist bulunuyor. Tutarlı yorumları ile piyasayı yönlendirmeyi ve bir sonraki fiyatlamayı net şekilde bilebilen isimlerden birisi de analist Justin Bennett oldu. Uzman ismin yapmış olduğu son analiz ise piyasada büyük bir sarsıntı yaşattı.

Justin Bennett şu anda mevcut piyasa ortamında 4 altcoine dikkat çekti. Bu altcoinlerden en yüksek işlem hacmine sahip olanlar ise Dogecoin ve Binance Coin olması ilgiyi daha da yükseltti. Bu iki kripto para birimi piyasada yatırım yapanların ciddi anlamda satın aldıkları altcoinler olarak biliniyor. Hatta Elon Musk'ın Dogecoin ilgisi artık herkesçe de öğrenildi.

BİNANCE COİN PATLAMAYA HAZIR BOMBA

Binance Coin hakkında analizini paylaşan Justin Bennett, patlamaya hazır bomba yorumunda bulundu. Bu kripto paranın 428 dolar seviyesini kırması ile sırayla 481 dolar, 533 dolar, 604 dolar ve 678 dolar seviyelerini test edeceğini açıklayan uzman isim 2021 yılının sonunda ise Binance Coin için 1000 dolar tahmininde bulundu.

DOGECOİN DURDURULAMAYACAK

Dogecoin için de yorum yapan Justin Bennett tıpkı Binance Coin'de olduğu gibi bir patlama beklediğini açıkladı. Justin Bennett tarafından yapılan yorumda Dogecoin için 0,30 dolar seviyesine dikkat çekildi. Dogecoin bu seviyeyi aşabilirse ilerleyişini ünlü analiste göre 0,42 dolara kadar sürdürecek. Bu seviyeye ulaşılması durumunda ise Justin Bennett'e göre Dogecoin'in artık durdurulamayacak.

SUSHİSWAP VE VECHAİN YORUMU

Justin Bennett tarafından yükseliş beklenen bir diğer altcoin ise Sushiswap oldu. Uzman isim SushiSwap'in kısa sürede yüzde 57 yükseldiğine dikkat çekerek hedefin sırasıyla 13,50 dolar ve 16,70 dolar olduğunu söyledi. SUSHİ'nin ana hedefi ise Justin Bennett tarafından 20 dolar olarak açıklandı.

Analist Justin Bennett'in yükseliş beklediği son altcoin ise VeChain (VET) olarak açıklandı. Bu altcoinin 0,14 dolar direncini kırması halinde tüm zamanların rekor yükselişini gerçekleştirme potansiyeli olduğu yorumu dikkat çekti.

SONRAKİ HABER