Kripto Para Yatırımcılarını Sevindiren Haber! Paribu, Yeni Çıkan Token ve Coinler İçin Alım Fırsatı Doğuruyor

Türkiye’nin önde gelen kripto para platformlarından biri olan Paribu’dan kripto para yatırımcılarını sevindirecek haber geldi.

Kripto Para Yatırımcılarını Sevindiren Haber! Paribu, Yeni Çıkan Token ve Coinler İçin Alım Fırsatı Doğuruyor

Yeni çıkan token, fan ve coinlerin listeleneceği, oluşan fiyatlar üzerinden alım ve satımlarının yapılabileceği Paribu Box çıktı. Paribu Box ile ilgili tüm ayrıntıları haberimizde bulabilirsiniz.

Paribu, yepyeni uygulaması olan Paribu Box platformunu 10 Aralık’ta görücüye çıkardı. Kripto para borsasında işlem görmeye hazırlanan kripto varlıklar, artık Paribu Box aracılığı ile alınıp satılabilecek.

Paribu Box Nedir? Paribu Box Nasıl Kullanılır?

Paribu Box, yeni başlayan projelere ait kripto varlıkların alınıp satılabileceği bir kripto para borsası olarak çalışmakta. Şu an için Paribu üzerinden erişim sağlanan bu uygulamanın bir süre sonra ayrı bir platform olarak hizmete açılması bekleniyor. Paribu ana piyasasında yer almayan, fakat gelişime açık varlıklar Box piyasasında yer alacak. Gelişimini tamamlayan varlıkların kısa süre içerisinde Paribu ana piyasasına yükselmesi bekleniyor.

Box, uzmanlar tarafından Paribu’nun alt ligi olarak tanımlanıyor. Box piyasasında kendini kanıtlayan kripto varlıkların bir süre sonra Paribu piyasasına yükselmesi bekleniyor. TL, USDT ve fan seçeneklerinin yanı sıra Box platformu üzerinden de alım satım yapılabilecek.

Paribu Box piyasasında işlem gören varlıkların Paribu piyasasına geçişinin yanı sıra tamamen kaldırılması da söz konusu. Bu durumda Paribu Box piyasasından silinen varlıkların farklı platformlara transfer edilmesi mümkün olacak. Box piyasasında varlığını devam ettiren ve başarı elde edip esas piyasaya taşınan varlıkların bu gelişme ile beraber daha da değerleneceği ve daha fazla yatırımcı tarafından tercih edileceği öngörülüyor.

Kripto para uzmanları, Box piyasasının yatırımcıların iştahını kabartacak bir platform olarak hizmet sunacağını düşünmekte. Özellikle gelişimini tamamlamaya yakın olan varlıkların önceden alınarak Paribu piyasasında daha yüksek değerle satılması söz konusu. Gelişmeye açık varlıkların takibi için Box platformunun son derece faydalı olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Paribu, Box piyasasında özellikle bir soruna çözüm üreten ya da genel fayda sağlayan projelerin kripto varlıklarına yer verecek gibi duruyor.

SONRAKİ HABER