Kripto Piyasalarda Balinalar Harekete Geçti! Bu Metaverse Coinler Dipten Toplanıyor!

Kripto paralarda toparlanma eğiliminin başlamasının ardından balinalar harekete geçti! Özellikle bu metaverse coinlerine ilgi çok büyük! İşte metaverse coin projeleri arasında dikkat çeken o detaylar…

Kripto Piyasalarda Balinalar Harekete Geçti! Bu Metaverse Coinler Dipten Toplanıyor!

Bitcoin gibi piyasa değeri en yüksek kripto para birimlerinin son dönede yaşadığı sert inişler ve çıkışlar sonrasında yatırımcılar alternatiflere yönelmeye başladılar. Son haftalarda ciddi geri çekilmeler yaşansa da hafta başından itibaren görülen toparlama eğilimi sonrasında balinalar da harekete geçti. Küreselde en büyük Ethereum (ETH) balinalarının bu üç farklı metaverse coin projesine ilgi göstermeleri sonrasında piyasalar hareketlendi.

Balinaları Hareketlendiren 3 Metaverse Coin Belli Oldu!

WhaleStats’a göre son dönemde sektörün öne çıkan metaverse projelerinin bazı balinalar tarafından dipten toplanmaya başlandığı aktarıldı. Balina izleyici olarak önemli görüşler bildiren WhaleStats, özellikle play to earn (oyna – kazan) sistemine sahip blok zincir temelli projelerin ilgi gördüğünü aktardı.

Öne çıkan üç farklı metaverse projesi için balinaların iştahlandığını kaydeden platforma göre, Gala, geçtiğimiz Pazar günü sabit coinler ve ETH ışında en büyük 100 Ethereum balinasının hedefinde yer aldığı aktarıldı. Bunun yanı sıra Axie Infinity (AXS) ve The Sandbox (SAND) için balinaların yine dipten işlem yaptıkları görüldüğü aktarıldı.

En Çok Hangi Coin Kazandırır?

kripto-para

Son dönemde tüm kripto paralar, metaverse ve blok zincir projeleri ciddi riskler yaratmaktadır. Ancak balinaların ilgi gösterdiği bazı altcoinler yeniden öne çıktı. Kripto kredi platformu olan Compound (COMP), 645 dolar ve kripto para varlık yönetim platformu olan SwissBorg (CHSB) ise ortalama 107 dolar ile balina cüzdanlarında yer alan ve yüksek potansiyel gösteren coinler arasında değerlendirilmektedir. Elbette riskler bu tür projeler için oldukça yüksektir.

Kripto Paralarda Son Durum Ne?

Metaverse ve diğer altcoin projeleri yeniden haftada dikkat çekse de lider kripto paralarda da geçen haftalara göre nispeten toparlanma eğilimi görülüyor. BTC 1 Haziran Çarşamba günü itibariyle 31 bin 750 doların hemen üzerinde işlem görmeye devam ediyor. ETH ise henüz 2 bin doların altında kalmaya devam ediyor.

Emlak365 hiçbir yatırım tavsiyesi vermez. Piyasalarda yapılacak her yatırım risklidir. Emlak365’in haber kaynağı güncel veriler ve uzmanların tahminlerinden oluşmaktadır.