Küçük Ceylan'ın Büyük Evi! Süper Lüks Villası Sosyal Medyayı Salladı

Küçük Emrah ile beraber bir döneme damga vuran ve çocuk şarkıcılar olarak ünlenen Küçük Ceylan son dönemde yaptırmış olduğu estetik ameliyatlar ile adından söz ettirirken lüks villası ile de gündem oldu.

Küçük Ceylan'ın Büyük Evi! Süper Lüks Villası Sosyal Medyayı Salladı

Küçük Emrah ile beraber bir döneme damga vuran ve çocuk şarkıcılar olarak ünlenen Küçük Ceylan son dönemde yaptırmış olduğu estetik ameliyatlar ile adından söz ettirirken lüks villası ile de gündem oldu. Sahnelerden kazandığı paraları emlak yatırımı ile değerlendirmeye devam ediyor. Ünlü şarkıcı son olarak Bodrum'da yer alan lüks villasını satışa çıkardı.

ŞARKICI CEYLAN BODRUM'DA Kİ LÜKS VİLLASINI 7 MİLYON LİRAYA SATIŞA ÇIKARDI!

Ünlü şarkıcı 2017 senesinde İstanbul'dan taşınan ünlüler arasına katılmış, Bodrum'un gözde merkezi Yalıkavak'a yerleşmeye karar vermişti. Ceylan burada bulunan lüks projeler arasında yer alan 5+1 villa da karar kılmış, satın aldığı villayı daha sonra baştan aşağıya kendi zevkine göre dekora ettirmişti. Toplamda 500 metrekarelik dev bir alanda kurulu bulunan süper lüks villanın kendine özel havuzu ve bahçesi de bulunuyor.

Küçük Ceylan'ın Büyük Evi! Süper Lüks Villası Sosyal Medyayı Salladı - Resim 1

Son derece geniş bir salona sahip olan lüks villanın duvarlarının büyük bir bölümü de camdan oluşuyor. Salonda beyaz ve turkuaz rengini tercih eden ünlü türkücü sadelikten ödün vermeden şık dekorasyon trendi oluşturmayı başarmış. Dev camlarda ise tül perde kullanmayı tercih etmeyen Ceylan mobilyalar ile uyumlu fon perdeyi kullanarak salon dekorasyonunu tamamlamış.

Küçük Ceylan'ın Büyük Evi! Süper Lüks Villası Sosyal Medyayı Salladı - Resim 2

Hürriyet Gazetesi tarafından yapılan habere göre ünlü türkücü villasını 7 milyon liraya satışa çıkarırken buradan gelecek olan para ile İstanbul'da yeni bir yatırım yapacak. Pandemi döneminde Bodrum'da yer alan özel bahçeli ve havuzlu villalara olan talep artarken taliplerin olduğu ve villanın satışının yakında tamamlanacağı belirtiliyor.

SONRAKİ HABER