Küçük ölçekli işletmeleri ayağa kaldıran destek! Yapı Kredi KOBİ kredisinin detayları açıklandı

Yüksek enflasyon ortamında acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen işletmeler için Yapı Kredi KOBİ kredisinin detayları belli oldu...

Finans 03.05.2022 - 14:51 03.05.2022 - 14:53 Duygu Dilan Duman

Türkiye’de enflasyonun giderek artması vatandaşlar kadar ticari firma ve işletmeleri de etkilemeye başladı. Bu süreçte nakit ihtiyacı olan ve işletme ihtiyaçlarını ertelemeden karşılamak isteyen KOBİ’ler ticari kredi arayışına devam ediyor. Türkiye bankacılık sektöründe milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Yapı Kredi, yine tüm dikkatleri üzerine çeken bir hamleyle adından söz ettirmeyi başardı.

Yapı Kredi, bireysel müşterileri kadar ticari işletme sahiplerini de düşünüyor. Yapı Kredi bankasının KOBİ kredisi sayesinde işletmeler ticari faaliyetlerini zorlanmadan devam ettirebiliyor. Düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri sayesinde Yapı Kredi KOBİ kredisi kullanan işletmeler rakiplerinden bir adım öne çıkmayı başarıyor. Yapı Kredi resmi web sitesi üzerinden bankanın küçük ölçekli işletmeler için sunduğu ticari kredi kampanyasının detayları açıklandı.

Yapı Kredi KOBİ Kredisi Özellikleri

yapi-kredi-bankasi-son-dakika-olarak-duyurdu-konut-kredisi-faizi-dustu

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından Yapı Kredi, 100 bin TL’ye kadar ticari kredi vereceğini duyurdu. KOBİ’lerin yararlanabileceği bu kredi kampanyasında güncel faiz oranı yüzde 2.91 olarak açıklandı. Yapı Kredi KOBİ kredisine başvuru yapan tüm işletme sahipleri, bu faiz oranıyla avantajlı bir şekilde ticari kredi kullanabilecek. İşletmelerin zor dönemlerinde yanlarında olmaya devam eden Yapı Kredi bankasının ticari kredi hamlesi KOBİ’lerden büyük ilgi görmeye başladı.

Yapı Kredi tarafından verilen KOBİ kredisinde vade seçeneği olarak maksimum 36 ay taksit imkanı sunuluyor. KOBİ sahipleri, Yapı Kredi bankasından ticari kredi çekerek acil nakit ihtiyaçlarını en uygun koşullarda karşılayarak bu süreçte rakiplerinden sıyrılmayı başarıyor.

Yapı Kredi KOBİ Kredisi Başvuru Belgeleri

Yapı Kredi, 100 bin TL ve 36 ay vade seçeneği ile sunduğu KOBİ kredisinde başvuruları açtığını duyurdu. Bankanın resmi web sitesini kullanarak Yapı Kredi yüzde 2.91 faiz oranlı KOBİ kredisine başvuru yapılabiliyor. Yapı Kredi’nin talep ettiği başvuru belgeleri arasında vergi levhası, ticaret odası kaydı, imza sirküleri, resmi kimlik belgesi ve son 3 yılın finansal tabloları yer alıyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@