Kuleli Askeri Lisesi satıldı mı? Bakan Ersoy cevap verdi

Kuleli Askeri Lisesinin Araplara satıldığına dair çıkan iddialara Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy cevap verdi.

GÜNDEM 15.08.2019 - 09:08 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Kuleli Askeri Lisesinin Araplara satıldığına dair çıkan iddialara Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy cevap verdi.

İYİ Parti Seçim İşleri, Hukuk ve İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hasan Seymen, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından ilan edilen OHAL sürecinde kanun hükmünde kararname ile kapatılan tarihi Kuleli Askeri Lisesi'nin satıldığını iddia etmişti.KULELİ ASKERİ LİSESİ SATILDI MI?"Her şey haraç mezat! Kuleli Askeri Lisesi'nin binası Araplara satılmış. Milli manevi; paraya tahvil edilemeyen hiçbir şeyin kıymeti yok nazarlarında" ifadelerini kullanan İYİ Parti Seçim İşleri, Hukuk ve İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hasan Seymen’in iddialarına Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy cevap verdi.HABERLER TAMAMEN ASILSIZDIR!Sosyal medyada ve basında gündem olan Kuleli Askeri Lisesinin satıldığına dair çıkan iddiaların asılsız olduğunu açıklayan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "İstanbul Çengelköy'de bulunan Kuleli Askeri Lisesinin satıldığına ilişkin sosyal medya ve basına yansıyan haberler tamamen asılsızdır. Bakanlığımıza tahsisli olan bölümünde müze yapım çalışmaları devam etmektedir." İfadelerini kullandı. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@