Künye

EMLAK365.COM HABER EKİBİ : Gülcan ÖZER, Mustafa KARAGÖZ ,Gamze ÇAKMAK

BASIN BÜLTENLERİ : Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri destek@emlak365.com mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. 

REKLAM : Sitemizde reklamlarınızın yayınlanmasını istiyorsanız info@emlak365.com mail adresi aracılığı ile bizle iletişime geçebilirsiniz.

ADRES :  İlkyerleşim Mah. Başkent Bulvarı Asyamaç Konutları 204/66 Batıkent – Yenimahalle / ANKARA

TELEFON: 0312 354 70 74

HUKUK DANIŞMANI:  Av. Çağrı Ünsal / Ankara Barosu hukuk@emlak365.com

YAZILIM-TASARIM : Emlak365.com Özel Tema

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

YAYIN İLKELERİ

https://www.emlak365.com Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. https://www.emlak365.com , sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

https://www.emlak365.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, destek@emlak365.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av. Çağrı ÜNSAL tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the https://www.emlak365.com However, sometimes the https://www.emlak365.com uses third parties to process your information. https://www.emlak365.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the https://www.emlak365.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the https://www.emlak365.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the https://www.emlak365.com and its services. When you use https://www.emlak365.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the https://www.emlak365.com cookies section of our full Privacy Policy.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

https://www.emlak365.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.