Kuşadası Kaymakamlığı Milli Emlak Şefliği Satılık Arsa / Tarla İhalesi İlanı

4 Kasım 2018 tarihli Resmi Gazete ilanı ile Kuşadası Kaymakamlığı Milli Emlak Şefliği tarla satışı için ihale düzenleyeceğini duyurdu.

EMLAK HABERLERİ 04.11.2018 - 09:02 15.07.2021 - 00:19 Emlak 365

4 Kasım 2018 tarihli Resmi Gazete ilanı ile Kuşadası Kaymakamlığı Milli Emlak Şefliği tarla satışı için ihale düzenleyeceğini duyurdu. Detaylar haberimizde...

Mülkiyeti Kuşadası Kaymakamlığı'na ait olan Kuşadası Türkmen Mahallesi Güzellikçi mevkii sınırları içerisinde yer alan tarla için ihale ilanı yayımlandı. Tarla cinsindeki taşınmazın büyüklüğü 3 bin 300 metrekare olarak açıklanırken taşınmazın imar durumu ise konut alanı ve yol olarak ihale şartnamesi içerisinde yer aldı. Tarla için belirlenen tahmini bedel ise 2 milyar 476 milyon lira olarak açıklandı. Kuşadası Türkmen Mahallesi Satılık Tarla İhalesi İlanı Kamu kurumları, belediyeler ve Resmi Gazete'de yer alan ihale ilanları, bankaların kredi faiz oranları ve konut kredisi faiz indirimi hakkında yaşanan gelişmeleri, emlak haberleri, TOKİ projeleri ve kura sonuçları gibi emlak sektörünü ilgilendiren tüm gelişmeleri yakından takip etmek için mobil uygulamalarımızı indiriniz.Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız içinTIKLAYINIZEmlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@