Kuveyt Türk Miles Smiles Kredi Kartı ile Seyahatlerinizde Avantaj Sağlıyor!

Kuveyt Türk Miles&Smiles kredi kartı kullananlara büyük avantajlar veriliyor. Müşteriler bu şekilde seyahatlerini bedavaya getirebiliyorlar.

Finans 28.11.2021 - 03:36 28.11.2021 - 03:36 Engin Uzunoğlu

Kuveyt Türk Miles&Smiles kredi kartı ürününe sahip olan tüm müşterilerine, seyahatleri içerisinde kullanabilecekleri ya da direkt olarak seyahate dönüştürebilecekleri Mil avantajı sağlıyor!

Kuveyt Türk Miles&Smiles ile Uçuş Avantajları

Kuveyt Türk Miles&Smiles kredi kartına sahip olan müşteriler, Türk Hava Yolları üzerinden gerçekleştirecekleri bilet satın alma işlemlerinde, sahip oldukları banka statüsüne göre değişmek ile beraber, harcanan 1 TL başına 1 Mil kazanırlar. Ayrıca Türk Hava Yolları resmi internet sitesi üzerinden, ilgili kurumun çağrı merkezi üzerinden ya da ilgili kurumun mobil uygulaması üzerinden bilet alma işleminin gerçekleşmesi durumunda tutar 6 taksite kadar bölünebilir.
Müşterinin statüsüne göre belirlenen Mil kazanım oranları şu şekildedir:

•Türk Hava Yolları bilet alma işlemini gerçekleştiren Kuveyt Türk müşterisi Classic Plus statüsü sahibi ise alışverişi esnasında diğerlerine göre%25 daha fazla Mil kazanır.
•Türk Hava Yolları bilet alma işlemini gerçekleştiren Kuveyt Türk müşterisi Elite ya da Elite Plus statüsü sahibi ise alışverişi esnasında diğerlerine göre %50 daha fazla mil kazanır.
Miles&Smiles kredi kartını kullanan müşteriler, yurt dışı seyahatleri esnasında yıllık 15 günü aşmayacak şekilde yurtdışı seyahat sigortasından yararlanırlar.

Kuveyt Türk Miles&Smiles Mil Puanları ile Alışveriş Yapma

Kuveyt Türk Miles&Smiles kredi kartı kullanılarak gerçekleştirilmiş olan Türk Hava Yolları bilet alım işlemleri sonucunda kazanılan Mil puanlar ile ilgili kurumun online alışveriş sitesi olan shopandmiles.com adresinden alışveriş yapılabilir. Alışveriş tutarını karşılayacak yeterli Mil olmaması durumunda, Mil puanlarının karşılamadığı kalan tutar Kuveyt Türk kredi kartı ile ödenebilir. 

Shopandmiles.com sitesi üzerinden yapılan alışverişlerin ayda 2 kere ve 1000 TL’lik tutar üzerinde olması durumunda bu tutar, 5 aya kadar taksitlendirilebilir.

Kuveyt Türk Miles&Smiles Mil Puanları ile Tatil Yapma

Kuveyt Türk Miles&Smiles kredi kartını kullanan müşteriler Halalbooking Loyalty Club’da Diamond statüsüne erişirler. Bu statüyü bir yıl boyunca ücretsiz olarak kullanma hakkına sahip olan müşteriler, statünün sağladığı avantaj aracılığı ile HalalBooking.com sitesi üzerinde yer alan oteller için indirim hakkı ve çeşitli ayrıcalıklar kazanırlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@